Zabawy konstrukcyjne

22 marca 2024
Dwoje chłopców pozuje do zdjęcia ze swoją budowlą - jednostką policyjną.

Zabawa klockami to jedna z najczęściej wybieranych aktywności swobodnych Kotków. Dzięki tworzeniu, budowaniu i wymyślaniu konstrukcji dzieci kształtują swoją spostrzegawczość, motorykę, uczą się obserwacji oraz wydłużają czas skupienia.

           Trzy dziewczynki pozują do zdjęcia, siedząc za swoją konstrukcją - budowlą z giga klocków waflowych. Dziewczynka siedzi przed swoim torem z kulodromu, prezentując budowle. Dwóch chłopców pozuje do zdjęcia, prezentując swoje budowle z klocków - koty.

Dwoje chłopców pozuje do zdjęcia ze swoją budowlą - jednostką policyjną. Chłopiec i dziewczynka siedzą na dywanie pokazując swoją konstrukcję z klocków.

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Urodziny Mikołaja
W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.
Czytaj więcej
Ogródek na oknie
W sali dzieci z grupy IV „KOTKI” powstał „Ogrodek na oknie”. Dzieci posadziły w doniczkach cebulę, fasolę. Posiały pietruszkę, rzeżuchę, ogórki. Zanim to nastąpiło, najpierw…
Czytaj więcej
Skip to content