Urodziny Julki

22 kwietnia 2024
Julia pozuje do urodzinowego zdjęcia z rówieśnikami z grupy. W rękach trzyma książeczkę z rysunkami wykonanymi przez dzieci, w ramach prezentu urodzinowego.

 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski i samych wspaniałych chwil!

Solenizantka pozuje do zdjęcia z rówieśnikami z grupy IV. Przed dziećmi stoi różowy, papierowy tort. Julia pozuje do zdjęcia ze swoim kolegą. Obejmują się, Julia trzyma torbę z cukierkami. Julia częstuje kolegę słodyczami z okazji swoich urodzin. Julia pozuje do urodzinowego zdjęcia z rówieśnikami z grupy. W rękach trzyma książeczkę z rysunkami wykonanymi przez dzieci, w ramach prezentu urodzinowego.

Powiązane wpisy

Urodziny Igora i Nikodema
We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Skip to content