Urodziny Gabrysi

12 czerwca 2024
Solenizantka siedzi na krześle. W rękach trzyma papierowy tort urodzinowy. Wokół stoją koleżanki z grupy IV.

Kolejne urodzinowe wydarzenie w grupie Kotków. Tym razem obchodziliśmy 6-te urodziny Gabrysi. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego co najwspanialsze!

         Gabrysia pozuje do zdjęcia z kolegą z grupy. Stoją obejmując się.    Gabrysia pozuje do zdjęcia z koleżanką z grupy. Stoją obejmując się.  Gabrysia częstuje kolegę urodzinowymi słodyczami.

  Solenizantka siedzi na krześle. W rękach trzyma papierowy tort urodzinowy. Wokół stoją koledzy z grupy IV.  Solenizantka siedzi na krześle. W rękach trzyma papierowy tort urodzinowy. Wokół stoją koleżanki z grupy IV.

Powiązane wpisy

Urodziny Olka
Swoje 6-te urodziny świętował dziś Aleksander! W tym wyjątkowym dniu wszystkie Kotki składają mu najlepsze życzenia!        
Czytaj więcej
Urodziny Doriana
W minioną środę swoje urodziny miał kolejny solenizant –  Dorian. Życzymy mu samych wspaniałych chwil, wiele radości i spełnienia marzeń!          
Czytaj więcej
Urodziny Igora i Nikodema
We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Skip to content