Urodziny Igora i Nikodema

21 maja 2024
Igor pozuje do zdjęcia z Nikodemem. Nikodem obejmuje jedną ręką Igora za ramię.

We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!

Igor częstuje cukierkami urodzinowymi dziewczynkę. Nikodem częstuje cukierkami urodzinowymi kolegę z grupy. Julka wyjmuje cukierka z torby, którą trzyma Nikodem.

Grupa IV pozuje do wspólnego zdjęcia. Igor i Nikodem siedzą na krzesełkach na środku. Igor trzyma na kolanach papierowy tort, a Nikodem balon w kształcie cyfry 6. Pozostali chłopcy stoją wokół solenizantów, a dziewczynki siedzą przed nimi na dywanie. Igor i Nikodem są obejmowani przez wszystkie dzieci z grupy. Wszyscy mają wzrok zwrócony do góry, pozują do zdjęcia. Igor i Nikodem stoją w środku koła. Dzieci z grupy czwartej otaczają ich.

Powiązane wpisy

Urodziny Olka
Swoje 6-te urodziny świętował dziś Aleksander! W tym wyjątkowym dniu wszystkie Kotki składają mu najlepsze życzenia!        
Czytaj więcej
Urodziny Doriana
W minioną środę swoje urodziny miał kolejny solenizant –  Dorian. Życzymy mu samych wspaniałych chwil, wiele radości i spełnienia marzeń!          
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Skip to content