Wigilii czas

15 grudnia 2023
Dzieci z grupy IV pozują do wspólnego zdjęcia z okazji Wigilii przedszkolnej.

15 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. W tym roku Kotki przygotowały krótki występ muzyczny opowiadający o narodzinach Pana Jezusa, który zaprezentowały przed kolegami i koleżankami z przedszkola. Po wspólnym kolędowaniu, w zaciszu swojej grupy dzieci podzieliły się opłatkiem, składając sobie życzenia, a następnie zasiadły do wspólnego obiadu.

Dziękujemy również Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Dzieci z grupy IV podczas świątecznego obiadu. Dzieci z grupy Iv pozują do zdjęcia podczas świątecznego obiadu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Julka składa życzenia Zuzi. Leon patrzy w obiektyw, a Nikodem składa życzenia Mikołajowi. Julka dzieli się opłatkiem z Filipem.

Zuzia dzieli się opłatkiem z Igorem. Dzieci z grupy IV występują przed przedszkolem z okazji Wigilijnego spotkania. Dzieci z grupy IV pozują do wspólnego zdjęcia z okazji Wigilii przedszkolnej.

 

 

 

 

Powiązane wpisy

Urodziny Gabrysi
Kolejne urodzinowe wydarzenie w grupie Kotków. Tym razem obchodziliśmy 6-te urodziny Gabrysi. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego co najwspanialsze!                   …
Czytaj więcej
Urodziny Olka
Swoje 6-te urodziny świętował dziś Aleksander! W tym wyjątkowym dniu wszystkie Kotki składają mu najlepsze życzenia!        
Czytaj więcej
Urodziny Doriana
W minioną środę swoje urodziny miał kolejny solenizant –  Dorian. Życzymy mu samych wspaniałych chwil, wiele radości i spełnienia marzeń!          
Czytaj więcej
Urodziny Igora i Nikodema
We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Skip to content