Wielkanocny koszyczek.

28 marca 2024
Dzieci siedzą w kole. Na środku stoi koszyczek, a wokół ilustracje z produktami, które święcimy podczas Wielkiej Soboty.

Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.

Kacper wkłada do koszyczka obrazek z wylosowaną ilustracją. Dzieci siedzą w kole. Na środku stoi koszyczek, a wokół ilustracje z produktami, które święcimy podczas Wielkiej Soboty. Dorian rzuca dwiema kostkami. Losuje odpowiednią ilość małych obrazków.

Lila i Julia oglądają drewnianą pisankę. Olek pozuje do zdjęcia z drewnianą pisanką. Leon przykrywa przygotowany koszyczek wielkanocny białą serwetą. 

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Urodziny Mikołaja
W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.
Czytaj więcej
Zabawy konstrukcyjne
Zabawa klockami to jedna z najczęściej wybieranych aktywności swobodnych Kotków. Dzięki tworzeniu, budowaniu i wymyślaniu konstrukcji dzieci kształtują swoją spostrzegawczość, motorykę, uczą się obserwacji oraz…
Czytaj więcej
Ogródek na oknie
W sali dzieci z grupy IV „KOTKI” powstał „Ogrodek na oknie”. Dzieci posadziły w doniczkach cebulę, fasolę. Posiały pietruszkę, rzeżuchę, ogórki. Zanim to nastąpiło, najpierw…
Czytaj więcej
Skip to content