Urodziny Mikołaja

27 marca 2024
Mikołaj pozuje do zdjęcia, trzymając w ręce książkę - urodzinowy prezent wykonany przez rówieśników.

W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.

Mikołaj siedzi na krześle, w rękach trzyma papierowy tort. Za nim pozują do zdjęcia rówieśnicy z grupy przedszkolnej. Mikołaj stoi w kole. Pozostałe dzieci z grupy śpiewają mu urodzinową piosenkę "Sto lat". Mikołaj częstuje dzieci urodzinowymi słodkościami.

Maja częstuje się słodkim upominkiem od Mikołaja. Zuzia wręcza Mikołajowi urodzinowy prezent - książkę z obrazków zrobionych przez dzieci. Mikołaj ogląda rysunki, które namalowały dla niego dzieci z grupy.

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Zabawy konstrukcyjne
Zabawa klockami to jedna z najczęściej wybieranych aktywności swobodnych Kotków. Dzięki tworzeniu, budowaniu i wymyślaniu konstrukcji dzieci kształtują swoją spostrzegawczość, motorykę, uczą się obserwacji oraz…
Czytaj więcej
Ogródek na oknie
W sali dzieci z grupy IV „KOTKI” powstał „Ogrodek na oknie”. Dzieci posadziły w doniczkach cebulę, fasolę. Posiały pietruszkę, rzeżuchę, ogórki. Zanim to nastąpiło, najpierw…
Czytaj więcej
Skip to content