Urodziny Leny i Leona

9 października 2023
Solenizanci - Leon i Lena pozują do pamiątkowego zdjęcia z okazji ich urodzin, z kolegami i koleżankami z grupy.

Swoje 5 urodziny obchodzili dziś Lena i Leon. Przedszkolaki, tradycyjnie odśpiewały STO LAT, złożyły życzenia oraz stworzyły przepiękny album z własnoręcznymi rysunkami. Solenizantom życzymy samych wspaniałych chwil i wiele radości, a rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek. 

 

Solenizanci - Leon i Lena pozują do wspólnego zdjęcia. Julka wręcza Leonowi prezent urodzinowy w imieniu przedszkolaków z oddziału IV. Filip wręcza Lenie prezent urodzinowy w imieniu przedszkolaków z oddziału IV.

 

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Urodziny Mikołaja
W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.
Czytaj więcej
Zabawy konstrukcyjne
Zabawa klockami to jedna z najczęściej wybieranych aktywności swobodnych Kotków. Dzięki tworzeniu, budowaniu i wymyślaniu konstrukcji dzieci kształtują swoją spostrzegawczość, motorykę, uczą się obserwacji oraz…
Czytaj więcej
Ogródek na oknie
W sali dzieci z grupy IV „KOTKI” powstał „Ogrodek na oknie”. Dzieci posadziły w doniczkach cebulę, fasolę. Posiały pietruszkę, rzeżuchę, ogórki. Zanim to nastąpiło, najpierw…
Czytaj więcej
Skip to content