Urodziny Leny i Leona

9 października 2023
Solenizanci - Leon i Lena pozują do pamiątkowego zdjęcia z okazji ich urodzin, z kolegami i koleżankami z grupy.

Swoje 5 urodziny obchodzili dziś Lena i Leon. Przedszkolaki, tradycyjnie odśpiewały STO LAT, złożyły życzenia oraz stworzyły przepiękny album z własnoręcznymi rysunkami. Solenizantom życzymy samych wspaniałych chwil i wiele radości, a rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek. 

 

Solenizanci - Leon i Lena pozują do wspólnego zdjęcia. Julka wręcza Leonowi prezent urodzinowy w imieniu przedszkolaków z oddziału IV. Filip wręcza Lenie prezent urodzinowy w imieniu przedszkolaków z oddziału IV.

 

Powiązane wpisy

Rok z naszymi urodzinami
Dzisiaj Kotki starały się zrozumieć relacje czasowe – powtarzalność pór roku oraz porządek następujących po sobie miesięcy. Podczas przyporządkowywania miesięcy do danej pory roku tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Polska nasza Ojczyzna
Zbliżające się Święto Odzyskania Niepodległości, wspólne rozmowy o naszej Ojczyźnie, o Jej rozbiorach i niewoli sprawiły, że postanowiliśmy poznać dokładniej mapę Polski. Odnaleźliśmy Wisłę, Tatry,…
Czytaj więcej
Kodowanie na dywanie czyli zabawy z kubeczkami w grupie Kotków
Kodowanie w przedszkolu to zabawy przygotowujące do nauki programowania. Zabawy w kodowanie w przyjazny sposób wprowadzają dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji. Kodowanie w przedszkolu można zaczynać…
Czytaj więcej
Witraże jesienne
Wykorzystując dary jesieni dzieci z grupy Kotki wykonały dzisiaj jesienne witraże. Wysuszone liście, kwiaty lawendy i hortensji wyzwoliły kreatywność i wyobraźnię dziecięcą. Podczas wykonywania zadania…
Czytaj więcej
Odkrywanie jesiennych skarbów
Kotki przy pomocy mapy odkrywały jesienne skarby, a następnie tworzyły własne opowiadania.
Czytaj więcej
Jesienne malowanki
We wtorek Kotki miały za zadanie wykonać ciekawą pracę plastyczną. Kolorowały kalosze, a następnie przy pomocy słomek tworzyły kałuże z zabarwionych kropel wody! Świetna zabawa…
Czytaj więcej
Skip to content