Urodziny Kacperka

30 listopada 2023
Kacper pozuje z urodzinową laurką od kolegów i koleżanek.

Dziś swoje urodziny obchodził Kacper! Tradycyjnie koledzy i koleżanki odśpiewali „Sto lat”, ale w wyjątkowym akompaniamencie gitary pani Beatki. Nie zabrakło również życzeń, słodkości oraz wspólnych zdjęć. Kacperkowi w tym wyjątkowym dniu życzymy radości i spełnienia marzeń! 

Dzieci wraz z panią od religii śpiewają Kacprowi sto lat w dniu jego urodzin. Dzieci z grupy pozują do wspólnego zdjęcia z Kacprem, w dniu jego urodzin.

Kacper częstuje przyjaciół urodzinowymi słodkościami. Kacper częstuje przyjaciół urodzinowymi słodkościami. Kacper częstuje przyjaciół urodzinowymi słodkościami.

 

Powiązane wpisy

Urodziny Gabrysi
Kolejne urodzinowe wydarzenie w grupie Kotków. Tym razem obchodziliśmy 6-te urodziny Gabrysi. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego co najwspanialsze!                   …
Czytaj więcej
Urodziny Olka
Swoje 6-te urodziny świętował dziś Aleksander! W tym wyjątkowym dniu wszystkie Kotki składają mu najlepsze życzenia!        
Czytaj więcej
Urodziny Doriana
W minioną środę swoje urodziny miał kolejny solenizant –  Dorian. Życzymy mu samych wspaniałych chwil, wiele radości i spełnienia marzeń!          
Czytaj więcej
Urodziny Igora i Nikodema
We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Skip to content