Urodziny Antosi i Oskara

19 marca 2024
Antosia i Oskar pozują do zdjęcia obejmując się. Przed nimi stoi stolik z dwoma papierowymi tortami - różowym i niebieskim.

We wtorek w grupie Kotków było podwójne święto. Antosia i Oskar obchodzili swoje urodziny. Solenizantom życzymy pięknych i radosnych dni oraz spełnienia marzeń. Rodzicom dziękujemy za osłodzenie tego wyjątkowego dnia.

Antosia częstuje Mikołaja urodzinowymi cukierkami. Oskar częstuje cukierkami urodzinowymi Kasię. Olek pozuje do zdjęcia obejmując Antosię.

Gabrysia i Szymon przytulają Oskara w dniu jego urodzin. Oskar i Antosia pozują do zdjęcia z rówieśnikami z grupy, trzymając w rękach urodzinowe kolorowanki. Antosia i Oskar pozują do urodzinowego zdjęcia z rówieśnikami z grupy czwartej. Przed nimi stoi stolik z dwoma papierowymi tortami -różowym i niebieskim. 

Powiązane wpisy

Urodziny Gabrysi
Kolejne urodzinowe wydarzenie w grupie Kotków. Tym razem obchodziliśmy 6-te urodziny Gabrysi. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego co najwspanialsze!                   …
Czytaj więcej
Urodziny Olka
Swoje 6-te urodziny świętował dziś Aleksander! W tym wyjątkowym dniu wszystkie Kotki składają mu najlepsze życzenia!        
Czytaj więcej
Urodziny Doriana
W minioną środę swoje urodziny miał kolejny solenizant –  Dorian. Życzymy mu samych wspaniałych chwil, wiele radości i spełnienia marzeń!          
Czytaj więcej
Urodziny Igora i Nikodema
We wtorek, w naszej grupie odbyło się podwójne święto! Swoje 6-te urodziny obchodzili Nikodem i Igor. Chłopcom życzymy wspaniałych, pełnych radości chwil i beztroskiej zabawy!
Czytaj więcej
Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Skip to content