Urodziny Antosi i Oskara

19 marca 2024
Antosia i Oskar pozują do zdjęcia obejmując się. Przed nimi stoi stolik z dwoma papierowymi tortami - różowym i niebieskim.

We wtorek w grupie Kotków było podwójne święto. Antosia i Oskar obchodzili swoje urodziny. Solenizantom życzymy pięknych i radosnych dni oraz spełnienia marzeń. Rodzicom dziękujemy za osłodzenie tego wyjątkowego dnia.

Antosia częstuje Mikołaja urodzinowymi cukierkami. Oskar częstuje cukierkami urodzinowymi Kasię. Olek pozuje do zdjęcia obejmując Antosię.

Gabrysia i Szymon przytulają Oskara w dniu jego urodzin. Oskar i Antosia pozują do zdjęcia z rówieśnikami z grupy, trzymając w rękach urodzinowe kolorowanki. Antosia i Oskar pozują do urodzinowego zdjęcia z rówieśnikami z grupy czwartej. Przed nimi stoi stolik z dwoma papierowymi tortami -różowym i niebieskim. 

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Urodziny Mikołaja
W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.
Czytaj więcej
Zabawy konstrukcyjne
Zabawa klockami to jedna z najczęściej wybieranych aktywności swobodnych Kotków. Dzięki tworzeniu, budowaniu i wymyślaniu konstrukcji dzieci kształtują swoją spostrzegawczość, motorykę, uczą się obserwacji oraz…
Czytaj więcej
Ogródek na oknie
W sali dzieci z grupy IV „KOTKI” powstał „Ogrodek na oknie”. Dzieci posadziły w doniczkach cebulę, fasolę. Posiały pietruszkę, rzeżuchę, ogórki. Zanim to nastąpiło, najpierw…
Czytaj więcej
Skip to content