Bezpieczni na drodze.

20 września 2023

W tym tygodniu dzieci z grupy Kotki przypominały sobie oraz utrwalały wiadomości z zakresu bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Wśród licznych pogadanek, zagadek i zabaw dzieci miały okazję utrwalić swoje umiejętności biorąc udział w grze planszowej na dywanie z licznymi zadaniami do wykonania oraz podczas zabaw plastycznych utrwalających zasady sygnalizacji świetlnej.

Kotki prezentują swoją grę planszową. Leon rozwiązuje zadanie po rzucie kostką liczbową. Adaś przesuwa niebieski pionek.

             Kilkoro dzieci wykleja kolorowym papierem sygnalizację świetlną. Julka wie co oznacza przedstawiony znak - przejście dla pieszych. Dorian, Kasia i Mikołaj wyklejają plasteliną zielone i czerwone koła.

Powiązane wpisy

Urodziny Filipka
W tym tygodniu swoje urodziny świętował Filipek. Jak zawsze dzieci złożyły solenizantowi życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Wszystkie Kotki, w tym wyjątkowym dniu życz samych…
Czytaj więcej
Urodziny Julki
 W poniedziałek swoje 6 urodziny świętowała Julcia! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego…
Czytaj więcej
Urodziny Mai
Swoje 6 urodziny świętowała Maja! Tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz przygotowały pamiątkowy album z rysunkami. Naszej kwietniowej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, beztroski…
Czytaj więcej
Kotki w Parku Strzeleckim
Korzystając z uroków wiosny Kotki udały się do Parku Strzeleckiego na plac zabaw. 
Czytaj więcej
Wielkanocny koszyczek.
Święta Wielkanocne tuż, tuż. Z tej okazji Kotki poznały świąteczne zwyczaje i tradycje, a także przygotowały koszyk ze święconką.  
Czytaj więcej
Urodziny Mikołaja
W środę swoje urodziny obchodził Mikołaj, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i najwspanialsze! Koledzy i koleżanki z grupy tradycyjnie uczcili solenizanta śpiewem, życzeniami i prezentem.
Czytaj więcej
Skip to content