ŚNIEŻNE BISTRO – zima 2021 – konkurs plastyczny Dokarmiamy ptaki

18 lutego 2021

Dzieci z grupy VI ,,Biedronki” wzięły udział w konkursie plastycznym pod tytułem ,,Dokarmiamy zwierzęta”,  w ramach akcji ,,Śnieżne bistro – zima 2021“, który ma na celu propagowanie odpowiedzialnego i racjonalnego dokarmiania zwierząt w czasie zimy. Konkurs zorganizowany jest przez Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie.

Powiązane wpisy

Światowy Dzień Autyzmu
Światowy Dzień Autyzmu – w tym dniu  w przedszkolu dominował kolor niebieski. Dzień przepełniony był wspólnymi zabawami m. in. niebieskimi balonami, chustą animacyjną, słuchaliśmy też bajki terapeutycznej, która…
Czytaj więcej
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
W związku z przedłużającym się okresem izolacji społecznej spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz zaostrzającymi się restrykcjami dotyczącymi możliwości swobodnego poruszania się, u wielu osób…
Czytaj więcej
Dziecko jest przede wszystkim dzieckiem, a dopiero później dzieckiem niepełnosprawnym
W roku szkolnym 1999/2000 w przedszkolu wprowadzono innowację pedagogiczną polegającą na utworzeniu oddziału   integracyjnego dla dzieci, do funkcjonowania którego opracowano program autorski. Inicjując to przedsięwzięcie miano…
Czytaj więcej
GŁÓWNE ZAŁOŻENIA PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ W GRUPIE INTEGRACYJNEJ
Przedszkole z oddziałem integracyjnym jest instytucją, w której z jednej strony dziecko niepełnosprawne wkracza w życie społeczne, z drugiej zaś dziecko zdrowe uczy się współżyć z…
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast