Poradnik 30.03.2021

30 marca 2021
Dziś w poradniku – 30.03.2021
Witamy przedszkolaki !!!! Dziś w poradniku mamy dla Was porcję nowych zabaw, zajęć i ćwiczeń. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. No to zaczynamy. Drodzy Rodzice utworzyliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce wydarzenia – Domowe przedszkole – jak się bawimy  i uczymy. Jest to galeria z  pracami  dzieci. Prosimy pokazywać prace przedszkolaków na portalu Facebook, a jeśli, ktoś nie ma tam dostępu, to może wysyłać prace na ten adres przedszkole14tarnow@wp.pl Zachęcamy do obejrzenia i zaglądajcie codziennie do naszego poradnika a zwłaszcza rodzice dzieci sześcioletnich. Dziękujemy i pozdrawiamy !!!

 
Grupa I

 
Grupa II

 
Grupa III

 
Grupa IV

 
Grupa V

 
Grupa VI

 

Witam Was !!!

Moi kochani! Święta Wielkanocne tuż, tuż… Zaczęliśmy Wielki Tydzień, szczególny czas przygotowań do świąt. Zapraszam dziś na katechezę, która przypomni nam wydarzenia, dzięki którym Pan Jezus otworzył nam niebo…

 https://view.genial.ly/60604b7522e8260d254566db/presentation-triduum-paschalne-tajemnice-zbawienia

 Pozdrawiam i życzę miłego dnia Pani Beatka

Powiązane wpisy

Poradnik – 31.03.2021
Dziś w poradniku – 31.03.2021    Witamy w kolejnym dniu naszych spotkań.  Dziś wiele ciekawych zabaw, działań i każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękujemy, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że…
Czytaj więcej
Święta Wielkanocne – zadania i ćwiczenia
Dziś w poradniku – 29.03.2021 r. Witamy  w naszym zdalnym poradniku Domowe Przedszkole !!!! Prezentujemy dla naszych przedszkolaków różne zadania i ćwiczenia do wykonania. Ale pamiętajmy jednak,…
Czytaj więcej
Tygodniowy Plan zajęć dla dzieci 6-letnich z grupy V “Kotki”
Witajcie Kotki. Kolejny raz będziemy się z Wami spotykać poprzez “Zdalny Poradnik”. Mamy nadzieję, że chętnie dołączycie do wspólnej zabawy. W tym tygodniu będziemy przypominać…
Czytaj więcej
Zdalny poradnik jak się bawić i uczyć – Domowe Przedszkole
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych podjęliśmy decyzję, aby w najbliższym czasie wspierać przedszkolaków i przekazywać im  materiały do samodzielnej zabawy i nauki w domu.  Prosimy…
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast