Żegnamy Przedszkole – grupa V Żabki

20 czerwca 2023

,, Życie jest pięknym krajobrazem, bo w życiu wiele się zmienia.
Dzisiaj jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia’’

Dnia 20. 06. 2023r odbyła się uroczystość  Pożegnania Przedszkola przez starszaków z grupy V Żabki. W przedstawieniu ,,Kącik serc’’ wspomniały zabawy w przedszkolnych kącikach, beztroski czas pobytu w przedszkolu. Następnie dostojnym Polonezem  rozpoczęły oficjalną część pożegnania       z przedszkolem  i podziękowania Dyrekcji , Nauczycielom, Pracownikom za wspólnie spędzone cztery lata.  Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i upominki oraz podziękowała Rodzicom za wieloletnią współpracę. Rodzice wychowanków na pamiątkę pobytu dzieci w przedszkolu ufundowali i posadzili Drzewko Absolwenta. Następnie wszyscy Goście oraz dzieci zostali zaproszeni na poczęstunek podczas którego wspomnieniom nie było końca. DZIĘKUJEMY!!! PAMIĘTAJCIE O NAS!!! Życzymy słonecznych i bezpiecznych Wakacji!!!

Powiązane wpisy

Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025   Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2024 r. od godz.8.00 i trwać będzie do 22…
Czytaj więcej
Dni Otwarte
Dni Otwarte Przedszkola: 6 – 7 marca 2024 r. od godz. 9.30 – 11.00 ZAPRASZAMY
Czytaj więcej
Dzień Pizzy u Biedronek
9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕. W grupie III Biedronki mogliśmy poznać historie powstawania pizzy 🇮🇹, jakie są najpopularniejsze rodzaje 🧀🍅🥫🫑🌶️🍕Obejrzeliśmy ciekawy film, tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Dzieci z grupy Biedronki w szeregach Klubu Wiewiórka
8 lutego 2024 r.  w grupie III odbyło się spotkanie integracyjne starszaków z młodszymi kolegami przedszkolnymi z grupy ,,Biedronki” podczas którego powitano najmłodszych przedszkolaków w…
Czytaj więcej
Przedszkolaki w tarnowskim teatrze
W dniu 7 lutego 2024 r. przedszkolaki wybrały się Tarnowskiego Teatru 🎭 na spektakl „Pożarcie Królewny Buletki” autorstwa Macieja Wojtyszko. Oto skrót historii którą obejrzały…
Czytaj więcej
Cebulowe wyzwanie
06.02.2024 r. dzieci z  grupy „Motylki” w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Witaminki”, zapoznały się z cebulą Celiną. Przyjrzały  się budowie cebuli, poznały jej rożne…
Czytaj więcej
Skip to content