Żegnamy Przedszkole – grupa V Żabki

20 czerwca 2023

,, Życie jest pięknym krajobrazem, bo w życiu wiele się zmienia.
Dzisiaj jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia’’

Dnia 20. 06. 2023r odbyła się uroczystość  Pożegnania Przedszkola przez starszaków z grupy V Żabki. W przedstawieniu ,,Kącik serc’’ wspomniały zabawy w przedszkolnych kącikach, beztroski czas pobytu w przedszkolu. Następnie dostojnym Polonezem  rozpoczęły oficjalną część pożegnania       z przedszkolem  i podziękowania Dyrekcji , Nauczycielom, Pracownikom za wspólnie spędzone cztery lata.  Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i upominki oraz podziękowała Rodzicom za wieloletnią współpracę. Rodzice wychowanków na pamiątkę pobytu dzieci w przedszkolu ufundowali i posadzili Drzewko Absolwenta. Następnie wszyscy Goście oraz dzieci zostali zaproszeni na poczęstunek podczas którego wspomnieniom nie było końca. DZIĘKUJEMY!!! PAMIĘTAJCIE O NAS!!! Życzymy słonecznych i bezpiecznych Wakacji!!!

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content