Zajęcia Otwarte u Słoneczek

22 listopada 2023

22.11.23r. w grupie VI  Słoneczka odbyło się zajęcie otwarte z rodzicami w zakresie wspomagania rozwoju emocjonalnego pt.: „Nasze emocje”. Celem tego zajęcia było stwarzanie dzieciom okazji do wyrażania swoich uczuć werbalnie i pozawerbalnie oraz kształtowanie umiejętności rozpoznawania, nazywania i okazywania wybranych stanów emocjonalnych. Dzieci nabywały umiejętności wyrażania uczuć w zabawie „Jak się czuję, gdy…”, kreatywnie przedstawiały wskazaną przez nauczyciela emocję w zabawie „Ułóż minkę”, poszukiwały sposobów na rozładowanie gniewu i złości wyrzucając negatywne uczucia do „zjadacza złych emocji”. Na zakończenie zajęć Słoneczka wraz z rodzicami wykonały Słoiczek Dobrych Emocji, który zabrały ze sobą do domu.

Powiązane wpisy

Spektakl muzyczny “Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” – grupy IV, V, VI
28 lutego dzieci z oddziałów IV, V i VI wybrały się do Kina Marzenie na spektakl Teatru Polskiego pt. :”Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Historia małej…
Czytaj więcej
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025   Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2024 r. od godz.8.00 i trwać będzie do 22…
Czytaj więcej
Dni Otwarte
Dni Otwarte Przedszkola: 6 – 7 marca 2024 r. od godz. 9.30 – 11.00 ZAPRASZAMY
Czytaj więcej
Dzień Pizzy u Biedronek
9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕. W grupie III Biedronki mogliśmy poznać historie powstawania pizzy 🇮🇹, jakie są najpopularniejsze rodzaje 🧀🍅🥫🫑🌶️🍕Obejrzeliśmy ciekawy film, tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Dzieci z grupy Biedronki w szeregach Klubu Wiewiórka
8 lutego 2024 r.  w grupie III odbyło się spotkanie integracyjne starszaków z młodszymi kolegami przedszkolnymi z grupy ,,Biedronki” podczas którego powitano najmłodszych przedszkolaków w…
Czytaj więcej
Przedszkolaki w tarnowskim teatrze
W dniu 7 lutego 2024 r. przedszkolaki wybrały się Tarnowskiego Teatru 🎭 na spektakl „Pożarcie Królewny Buletki” autorstwa Macieja Wojtyszko. Oto skrót historii którą obejrzały…
Czytaj więcej
Skip to content