XII Konkurs Kolęd i Pastorałek Śpiewajcie i grajcie Mu…..

17 stycznia 2024

W dniu 17 stycznia 2024 r.  w naszym przedszkolu odbył się XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Śpiewajcie i grajcie Mu…” 🎄🎶🎵🎄.  Zaproszenie na konkurs przyjęło m.in. Przedszkole Nr 1, 5, 19, 26, 27 oraz 34.  Konkurs otwierały  Maja, Lenka i Lidia z grupy III w utworze „Poszły dzieci do Betlejem”.  W części konkursowej dzieci z zaproszonych przedszkoli zaprezentowały piękne kolędy  i pastorałki za które otrzymały ogromne brawa👏 oraz wysoką punktację. Nasze Przedszkole reprezentowała  grupa V Maja, Ola, Kacper, Paweł oraz Maksymilian w utworze „ W drodze do stajenki” 🕯️🎄🌲, a Agatka, Łucja oraz Nazar tworzyli  grupę kolędniczą,  która witała gości oraz pomagała w przebiegu konkursu.  Po części konkursowej był pyszny poczęstunek oraz wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.🎶  To było bardzo miłe spotkanie pełne radości i wzruszeń … zapraszamy na kolejny konkurs już za rok ♥️👼🎄🎶🌲

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content