XII Konkurs Kolęd i Pastorałek Śpiewajcie i grajcie Mu…..

17 stycznia 2024

W dniu 17 stycznia 2024 r.  w naszym przedszkolu odbył się XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Śpiewajcie i grajcie Mu…” 🎄🎶🎵🎄.  Zaproszenie na konkurs przyjęło m.in. Przedszkole Nr 1, 5, 19, 26, 27 oraz 34.  Konkurs otwierały  Maja, Lenka i Lidia z grupy III w utworze „Poszły dzieci do Betlejem”.  W części konkursowej dzieci z zaproszonych przedszkoli zaprezentowały piękne kolędy  i pastorałki za które otrzymały ogromne brawa👏 oraz wysoką punktację. Nasze Przedszkole reprezentowała  grupa V Maja, Ola, Kacper, Paweł oraz Maksymilian w utworze „ W drodze do stajenki” 🕯️🎄🌲, a Agatka, Łucja oraz Nazar tworzyli  grupę kolędniczą,  która witała gości oraz pomagała w przebiegu konkursu.  Po części konkursowej był pyszny poczęstunek oraz wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.🎶  To było bardzo miłe spotkanie pełne radości i wzruszeń … zapraszamy na kolejny konkurs już za rok ♥️👼🎄🎶🌲

Powiązane wpisy

Spektakl muzyczny “Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” – grupy IV, V, VI
28 lutego dzieci z oddziałów IV, V i VI wybrały się do Kina Marzenie na spektakl Teatru Polskiego pt. :”Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Historia małej…
Czytaj więcej
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025   Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2024 r. od godz.8.00 i trwać będzie do 22…
Czytaj więcej
Dni Otwarte
Dni Otwarte Przedszkola: 6 – 7 marca 2024 r. od godz. 9.30 – 11.00 ZAPRASZAMY
Czytaj więcej
Dzień Pizzy u Biedronek
9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕. W grupie III Biedronki mogliśmy poznać historie powstawania pizzy 🇮🇹, jakie są najpopularniejsze rodzaje 🧀🍅🥫🫑🌶️🍕Obejrzeliśmy ciekawy film, tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Dzieci z grupy Biedronki w szeregach Klubu Wiewiórka
8 lutego 2024 r.  w grupie III odbyło się spotkanie integracyjne starszaków z młodszymi kolegami przedszkolnymi z grupy ,,Biedronki” podczas którego powitano najmłodszych przedszkolaków w…
Czytaj więcej
Przedszkolaki w tarnowskim teatrze
W dniu 7 lutego 2024 r. przedszkolaki wybrały się Tarnowskiego Teatru 🎭 na spektakl „Pożarcie Królewny Buletki” autorstwa Macieja Wojtyszko. Oto skrót historii którą obejrzały…
Czytaj więcej
Skip to content