Prezentacja modeli samochodów

24 lutego 2023

Dużą niespodziankę sprawił dzieciom z grup I „Motylki” i IV „Stokrotki” Tato naszych kolegów Tymka i Leona B. – p. Wojciech B., który przygotował dla dzieci PREZENTACJĘ MODELI SAMOCHODÓW. Dzieci miały możliwość wysłuchania krótkich informacji o  modelarstwie i wyścigach modeli samochodów, którymi p. Wojtek, interesuje się od czasów szkolnych, odnosząc liczne sukcesy i zdobywając nagrody.  Dzieci próbowały sterować modelami mini samochodów na specjalnym torze . Na zakończenie utworzyły „żywy” tor przeszkód, który sprawnie pokonał jeden z samochodów. Pokaz dostarczył dzieciom wiele radości. DZIĘKUJEMY!!! Po pokazie dzieci na sali bawiły się samochodami na wybudowanym przez siebie torze.

Powiązane wpisy

Uwrażliwianie dzieci na pomoc ptakom przez utworzenie dla nich nowych miejsc lęgowych.
Dzisiaj Słoneczka odwiedził Pan Grzesiu, z którym wspólnie złożyliśmy budkę lęgową dla naszych skrzydlatych przyjaciół z ogrodu. Ten wspaniały prezent otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa, taty…
Czytaj więcej
Dzień Żaby
Dziś był wyjątkowy dzień, gdyż obchodzony po raz pierwszy w przedszkolu Dzień Żaby w grupie IV Stokrotki. W tym dniu dominował kolor zielony. Podczas zajęć…
Czytaj więcej
Ogródek na parapecie u Kotków
Dzisiaj dzieci z grupy „Kotki” założyły w sali ogródek na parapecie. Do przygotowanych doniczek dzieci samodzielnie wsypywały ziemię, sadziły cebulki oraz siały nasiona. Nikt nie…
Czytaj więcej
Zielony Ogródek u Słoneczek
Grupa VI „Słoneczka” 17.03.2023r. Zielony ogródek. W tym tygodniu „Słoneczka” postanowiły zaprosić wiosnę do swojej sali, zakładając zielony ogródek. Przed przystąpieniem do pracy przypomnieliśmy warunki…
Czytaj więcej
Skip to content