Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Biedronek

25 października 2022

W dniu 25 października 2022 r. w grupie III Biedronek odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Były tańce, piosenki, wiersze oraz ślubowanie. 

Jesteśmy przedszkolakami,  zawsze chcemy być zuchami.
Bawić się i uczyć grzecznie będziemy. Dzisiaj wszystkim to ślubujemy!

Pani dyrektor przy pomocy czarodziejskiej kredki pasowała kolejno dzieci „Pasuję Ciebie uroczyście na dzielnego, wesołego przedszkolaka” a potem były prezenty, dyplomy, tańce z Rodzicami i pyszny poczęstunek, który przygotowali Rodzice. Dziękujemy Rodzicom za  miłą serdeczną atmosferę, miłe słowa oraz za pomoc w przygotowaniu uroczystości. 

Powiązane wpisy

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU
2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Autyzm to odmienny od typowego sposób rozwoju człowieka, objawiający się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywania relacji, wyrażania emocji,…
Czytaj więcej
JESTEŚMY RAZEM – WSPIERAMY
30 marca (czwartek) dzieci z grupy II i VI uczestniczyły w pochodzie z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pod hasłem ,,Jesteśmy razem – wspieramy”. Pochód…
Czytaj więcej
Pisankowy Desant
30 marca 2023 r. grupa V Żabki wzięła udział w Akcji Pisankowy Desant.2023. W samo południe wraz z dziećmi z innych przedszkoli  Tarnowa  dekorowały drzewka…
Czytaj więcej
Skąd się biorą produkty ekologiczne Biedronki już wiedzą
 W dniu 29.03.2023 r.  w grupie III Biedronki realizowano  Ogólnopolski Program Edukacyjny „Skąd się biorą produkty ekologiczne?”.  Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały film edukacyjny i poznawały…
Czytaj więcej
Budka lęgowa – Żabki
Powroty ptaków – konstruujemy i wieszamy budkę lęgową dla szpaków – dziękujemy p .Grzegorzowi za pomoc.
Czytaj więcej
Skip to content