MUSICAL ,,Dzwonnik z Notre Dame’’

14 października 2022

Dnia 14.10.2022r dzieci z grupy IV, V  i  VI oglądnęły przedstawienie ,,Dzwonnik z Notre Dame’’ w kinie Marzenie. Musical ,,Dzwonnik z Notre Dame to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru. Ogromnym atutem widowiska było: wybudowany fragment fasady Katedry Notre Dame a także kostiumy haftowane złotymi nićmi, zdobione cyrkoniami Swarovskiego. Aktorzy śpiewali na żywo do nagranej orkiestry symfonicznej w połączeniu z fantastycznymi iluminacjami świetlnymi. Mottem widowiska był aspekt tolerancji ,, nie oceniaj kogoś po wyglądzie i zamożności portfela ale co masz w środku-  w sercu’’ oraz wartości edukacyjne, aby dzieci nie podejmowały rozmów z obcymi.

Powiązane wpisy

Światowy Dzień Książki
W dniu dzisiejszym grupa IV Kotki wraz z dziećmi z Kółka Literackiego „Mały czytelnik” obchodziła Światowy Dzień Książki. Rozmawialiśmy o tym jak książka powstaje, czego…
Czytaj więcej
Dzień Ziemi
Wczoraj wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Dnia Ziemi. W tym roku postanowiliśmy naszej planecie wyprawić huczne urodziny. Był tort urodzinowy, wspólnie odśpiewaliśmy…
Czytaj więcej
Wiejska zagroda
Wiejska zagroda- poznajemy zwierzęta hodowane na wsi.
Czytaj więcej
Drzewko dla klimatu 2024
W kwietniu dzieci wzięły udział w akcji „Drzewko dla klimatu”, w naszym ogródku swoje miejsce znalazły: borówka wysoka, magnolia oraz berberys. Dzieci z zaangażowaniem pracowały…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte u Słoneczek
Podczas  zabaw z Rodzicami dzieci utrwaliły sobie wiadomości dotyczące segregowania odpadów i możliwości ich ponownego  przetwarzania na nowe przedmioty. Wspólnie przypomnieliśmy sobie zasady dbania o…
Czytaj więcej
Zajęcia Otwarte u Stokrotek
Starszaki z grupy „Stokrotki” zaprosiły swoich rodziców na zajęcia otwarte, którego temat dzieci odczytały po rozwiązaniu krzyżówki. Hasłem była EKOLOGIA, której definicję rodzice przeczytali  z…
Czytaj więcej
Skip to content