MUSICAL ,,Dzwonnik z Notre Dame’’

14 października 2022

Dnia 14.10.2022r dzieci z grupy IV, V  i  VI oglądnęły przedstawienie ,,Dzwonnik z Notre Dame’’ w kinie Marzenie. Musical ,,Dzwonnik z Notre Dame to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru. Ogromnym atutem widowiska było: wybudowany fragment fasady Katedry Notre Dame a także kostiumy haftowane złotymi nićmi, zdobione cyrkoniami Swarovskiego. Aktorzy śpiewali na żywo do nagranej orkiestry symfonicznej w połączeniu z fantastycznymi iluminacjami świetlnymi. Mottem widowiska był aspekt tolerancji ,, nie oceniaj kogoś po wyglądzie i zamożności portfela ale co masz w środku-  w sercu’’ oraz wartości edukacyjne, aby dzieci nie podejmowały rozmów z obcymi.

Powiązane wpisy

Bezpieczne wakacje
Drogi Rodzicu !!!!!!! PAMIĘTAJ !!! Zakładaj swojemu dziecku czapkę.  Niech Twoje dziecko piję dużo wody. Chroń go przed słońcem – smaruj go kremem z filtrem.…
Czytaj więcej
Pożegnanie Starszaków – grupa V
20 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pożegnanie Starszaków z grupy V ,,Stokrotki „. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, podczas której pożegnały się…
Czytaj więcej
Pożegnanie Przedszkola – Słoneczka
„A kiedy czerwiec ,jak woda płynie, na dworze lata nadchodzi dzień. Dla wszystkich chłopców i dla dziewczynek przedszkole właśnie kończy się.” Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola…
Czytaj więcej
Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Skip to content