Ludwiś w edukacji

9 maja 2023

Razem z Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie  rozpoczęliśmy projekt „Ludwiś w eduAKCJI” 🎭 W ramach  projektu w przedszkolu przez miesiąc będą odbywały się warsztaty aktorskie 🎭, plastyczne 🎨👨‍🎨 oraz muzyczne 🎶🎵🎶. Zajęcia poprowadzą aktor Jerzy Pal , muzyk Bartek Szułakiewicz oraz plastyk Maciej Sroka. Dzieci pod okiem aktorów, muzyków i plastyków będą pracować nad przygotowaniem pokazu finałowego, który zostanie zaprezentowany na scenie tarnowskiego teatru!!! Całość poprzedzi wizyta w teatrze połączona z niezapomnianą wycieczką po jego największych zakamarkach.  Oto relacja z dzisiejszych działań !! ☺️

Powiązane wpisy

Bezpieczne wakacje
Drogi Rodzicu !!!!!!! PAMIĘTAJ !!! Zakładaj swojemu dziecku czapkę.  Niech Twoje dziecko piję dużo wody. Chroń go przed słońcem – smaruj go kremem z filtrem.…
Czytaj więcej
Pożegnanie Starszaków – grupa V
20 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pożegnanie Starszaków z grupy V ,,Stokrotki „. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, podczas której pożegnały się…
Czytaj więcej
Pożegnanie Przedszkola – Słoneczka
„A kiedy czerwiec ,jak woda płynie, na dworze lata nadchodzi dzień. Dla wszystkich chłopców i dla dziewczynek przedszkole właśnie kończy się.” Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola…
Czytaj więcej
Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Skip to content