Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty.

10 listopada 2023

Maluszki przez cały tydzień przygotowywały się do Święta Odzyskania Niepodległości. Poznały godło, flagę i hymn Polski. Wiedzą już, że mieszkają  w Polsce i są Polakami. Wykonały kotyliony, którymi udekorowały swoje odświętne ubranka i uczestniczyły w akademii z okazji 11 listopada.

Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Anetka i Ignaś dekorują swoje odświętne ubranie wykonanymi przez siebie kotylionami.

Powiązane wpisy

Brzozy- praca plastyczna
 Dzisiaj Żabki poznały symbole oraz barwy narodowe, a następnie wykonały pracę plastyczną ,,Brzozy” w kolorze biało- czerwonym.                …
Czytaj więcej
Album przyrodniczy
Album przyrodniczy ,,Kto gdzie mieszka?”- pogłębienie wiadomości na temat  zwierząt żyjących na ziemi.                        …
Czytaj więcej
Gdzie kto mieszka ?
Gdzie kto mieszka? – zabawa dydaktyczna- zapoznanie ze środowiskami zwierząt, w których żyją.          
Czytaj więcej
Co to za zwierzę?
Co to za zwierzę? – zagadki obrazkowe.
Czytaj więcej
Wiewióreczka
Wiewióreczka- mieszkaniec parku, lasu -zapoznanie z wyglądem i odżywianiem.                                …
Czytaj więcej
Skip to content