Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty.

10 listopada 2023

Maluszki przez cały tydzień przygotowywały się do Święta Odzyskania Niepodległości. Poznały godło, flagę i hymn Polski. Wiedzą już, że mieszkają  w Polsce i są Polakami. Wykonały kotyliony, którymi udekorowały swoje odświętne ubranka i uczestniczyły w akademii z okazji 11 listopada.

Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Jesteśmy Polakami- kształtujemy postawę małego patrioty. Anetka i Ignaś dekorują swoje odświętne ubranie wykonanymi przez siebie kotylionami.

Powiązane wpisy

Kaczuszka – zabawa plastyczna
Kaczuszka- praca plastyczna- poznajemy technikę origami- składania kół.
Czytaj więcej
Urodziny Samira
Dzisiaj w przedszkolu 3 urodziny obchodził najmłodszy nasz kolega Samir. Życzymy Mu Wszystkiego Najlepszego! 
Czytaj więcej
Dbamy o naszą Ziemię
Dbamy o naszą Ziemię.  
Czytaj więcej
Urodziny Tymka 
Urodziny Tymka  – życzymy Ci Wszystkiego najlepszego !!!
Czytaj więcej
Wielkanocne kurczątko – praca plastyczna
Wielkanocne kurczątko – praca plastyczna.                                  
Czytaj więcej
Urodziny Julki
Dziś urodziny Julki życzymy Jej wszystkiego najlepszego.
Czytaj więcej
Skip to content