Idę do dentysty

15 marca 2024

Dzieci z grupy V i VI podczas ostatnich zajęć programu ,,Dziel się uśmiechem ” pt. ,,Idę do dentysty” uświadomiły sobie o konieczności regularnych kontroli jamy ustnej u lekarza dentysty. Ugruntowały wiedzę na temat korzyści płynących ze stosowania profilaktyki stomatologicznej. Zdobyta wiedza płynąca z programu zostanie z dziećmi na długie lata i zachęci je do dbania o zęby by jak najdłużej były zdrowe i piękne, oraz do dzielenia się uśmiechem. Wszak dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk. Jest synonimem szczęścia i radości. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków.

Powiązane wpisy

Zajęcia otwarte w grupie Motylków
Dnia 17.04.2024r. w grupie Motylków odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Dzieci zapoznały się z zasadami ochrony środowiska naturalnego, rozwijały postawę proekologiczną oraz poszerzyły swoją…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte u Kotków
W środę dzieci z grupy IV „Kotki” gościły na zajęciach otwartych swoich Rodziców. Podczas wspólnych zabaw utrwalały wiedzę ekologiczną, rozwijały umiejętności praktycznych działań na rzecz…
Czytaj więcej
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym 2024/2025 Przedszkole nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi WAŻNA INFORMACJA: Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte w grupie Biedronek
W dniu 16 kwietnia w grupie III Biedronki odbyło się zajęcia otwarte wraz z rodzicami. Tematem zajęć było „ Ja i moje dziecięce emocje” Podsumowanie…
Czytaj więcej
Zajęcia Otwarte u Żabek
,,Dobre rady na odpady’’  to temat  wiosennych  zabaw z Rodzicami na zajęciu otwartym w grupie I  ŻABKI.  Celem zabaw było kształtowanie proekologicznych nawyków w życiu…
Czytaj więcej
I miejsce w Konkursie Zaprośmy Ptaki do Tarnowa
I miejsce w Konkursie Zaprośmy Ptaki do Tarnowa zdobyła grupa III Biedronki. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 12 kwietnia 2024 r. na terenie Centrum Rekreacji…
Czytaj więcej
Skip to content