Finał projektu „Ludwiś w EduAKCJI” już za nami !!! 🥳🥳

2 czerwca 2023

W piątek 2 czerwca na dużej scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie odbył się koncert finałowy z udziałem przedszkolaków. Po miesiącu przygotowań byliśmy gotowi na występ na scenie!!! Grupa plastyczna🎨👩‍🎨🧑‍🎨 wykazała się radosną inwencją twórczą i wiele pracy włożyła w przygotowanie dekoracji  na finałową scenę.  Dzieciaki z grupy muzycznej  🎶🎵🎶 dołożyły wszelkich starań by koncert finałowy  pięknie wybrzmiał, natomiast grupa dzieci z warsztatów aktorskich recytowała tematyczne wiersze śpiewała piosenki o mamie , tacie i dziecięcych życzeniach !!! Piosenka finałowa „Disco przedszkolaka” porwała do tańca obecnych na widowni gości  !!! Były wielkie brawa, podziękowania na scenie, okazjonalny  tort , chwile wspomnień w przedstawionej relacji zdjęciowej !!! Mało tego … od dziś nasze Przedszkole otrzymuje honorowy tytuł „ Przedszkola Partnerskiego Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie” !!! 🥳🥳🥳

Powiązane wpisy

Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025   Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2024 r. od godz.8.00 i trwać będzie do 22…
Czytaj więcej
Dni Otwarte
Dni Otwarte Przedszkola: 6 – 7 marca 2024 r. od godz. 9.30 – 11.00 ZAPRASZAMY
Czytaj więcej
Dzień Pizzy u Biedronek
9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕. W grupie III Biedronki mogliśmy poznać historie powstawania pizzy 🇮🇹, jakie są najpopularniejsze rodzaje 🧀🍅🥫🫑🌶️🍕Obejrzeliśmy ciekawy film, tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Dzieci z grupy Biedronki w szeregach Klubu Wiewiórka
8 lutego 2024 r.  w grupie III odbyło się spotkanie integracyjne starszaków z młodszymi kolegami przedszkolnymi z grupy ,,Biedronki” podczas którego powitano najmłodszych przedszkolaków w…
Czytaj więcej
Przedszkolaki w tarnowskim teatrze
W dniu 7 lutego 2024 r. przedszkolaki wybrały się Tarnowskiego Teatru 🎭 na spektakl „Pożarcie Królewny Buletki” autorstwa Macieja Wojtyszko. Oto skrót historii którą obejrzały…
Czytaj więcej
Cebulowe wyzwanie
06.02.2024 r. dzieci z  grupy „Motylki” w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Witaminki”, zapoznały się z cebulą Celiną. Przyjrzały  się budowie cebuli, poznały jej rożne…
Czytaj więcej
Skip to content