Festiwal “Śpiewaj z nami” 2023.

24 listopada 2023

24 listopada w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie odbył się Przegląd Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w ramach XXVII festiwalu ,,Śpiewaj z nami”. Dzieci: Kalina, Anastazja, Emilka, Zosia, Sebastian, Maks (grupa VI); Lenka, Igor, Zuzia, Filip (grupa IV); Lidia i Laura (grupa III)  jako grupa wokalno–taneczna zaprezentowały krótki układ taneczny oraz autorską piosenkę do muzyki “Solo”, wokalistki Blanki. Dzieci zdobyły nagrodę Grand Prix. Na widowni zasiadali rodzice, dziadkowie oraz dzieci z grupy IV, którzy dopingowali nas podczas występu. Oprócz występów konkursowych dzieci brały udział we wspólnych zabawach taneczno-muzycznych. Był to czas wspólnej zabawy i integracji. Organizatorem festiwalu było Stowarzyszenie ,,Bądźmy razem” na rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych oraz Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Tarnowie.

Gratulujemy!!!!!!!!

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom za zaangażowanie, a w szczególności:

Pani Wiolecie – mamie Zuzi i Maksa,

Pani Agnieszce – mamie Sebastiana

Pani Zofii – mamie Lidii

za pomoc w przygotowaniach!

Powiązane wpisy

Spektakl muzyczny “Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” – grupy IV, V, VI
28 lutego dzieci z oddziałów IV, V i VI wybrały się do Kina Marzenie na spektakl Teatru Polskiego pt. :”Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Historia małej…
Czytaj więcej
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025
Nabór do Publicznych Przedszkoli na rok szkolny 2024/2025   Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 1 marca 2024 r. od godz.8.00 i trwać będzie do 22…
Czytaj więcej
Dni Otwarte
Dni Otwarte Przedszkola: 6 – 7 marca 2024 r. od godz. 9.30 – 11.00 ZAPRASZAMY
Czytaj więcej
Dzień Pizzy u Biedronek
9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy 🍕🍕🍕. W grupie III Biedronki mogliśmy poznać historie powstawania pizzy 🇮🇹, jakie są najpopularniejsze rodzaje 🧀🍅🥫🫑🌶️🍕Obejrzeliśmy ciekawy film, tworzyliśmy…
Czytaj więcej
Dzieci z grupy Biedronki w szeregach Klubu Wiewiórka
8 lutego 2024 r.  w grupie III odbyło się spotkanie integracyjne starszaków z młodszymi kolegami przedszkolnymi z grupy ,,Biedronki” podczas którego powitano najmłodszych przedszkolaków w…
Czytaj więcej
Przedszkolaki w tarnowskim teatrze
W dniu 7 lutego 2024 r. przedszkolaki wybrały się Tarnowskiego Teatru 🎭 na spektakl „Pożarcie Królewny Buletki” autorstwa Macieja Wojtyszko. Oto skrót historii którą obejrzały…
Czytaj więcej
Skip to content