Dzień Przedszkolaka

20 września 2023

20 września 2023r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Co roku, w całej Polsce, właśnie wtedy przedszkolaki świętują swój dzień.  Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Już od samego rana bawiliśmy się z balonami i tańczyliśmy przy ulubionych przebojach dla dzieci. Po śniadaniu na placu przedszkolnym spotkały się wszystkie grupy, aby wspólnie celebrować ten ważny dzień. Były zabawy muzyczno-ruchowe, taneczne, quiz i zagadki dotyczące naszego przedszkola oraz piękne życzenia od Pani Dyrektor. Przedszkolaki otrzymały słodkie upominki i pamiątkowe dyplomy. Dalsza część świętowania odbywała się już w salach przedszkolnych. Dzieci brały udział w zabawach, konkursach i szalonych tańcach. Był też słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia. Radość i śmiech dochodzący z każdej sali świadczyły o wspaniałej zabawie. Życzymy samych wspaniałości wszystkim przedszkolakom!

Powiązane wpisy

Dzień Pluszowego Misia
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.…
Czytaj więcej
„Działamy” – happening artystyczny w ramach projektu ZABAWA SZTUKĄ
„Działamy” – pod takim hasłem odbył się happening artystyczny w naszym przedszkolu. Wspólne tworzenie dzieła sztuki było kolejnym zadaniem w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa…
Czytaj więcej
Festiwal „Śpiewaj z nami” 2023.
24 listopada w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie odbył się Przegląd Dorobku Artystycznego Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w ramach XXVII festiwalu ,,Śpiewaj z…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte u Kotków
23 listopada 2023 r. odbyły się nasze zajęcia otwarte dla Rodziców. Zapoznaliśmy się z różnymi emocjami ale uwagę zwróciliśmy na złość. Jest to bardzo ważna…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte u Motylków
Dnia 23 listopada 2023 , w grupie Motylków odbyło się zajęcie otwarte z rodzicami w zakresie wspomagania rozwoju emocjonalnego pt.: „Nasze emocje”. Celem tego zajęcia…
Czytaj więcej
Dzień Kredki
22.11.2023 w grupie Żabek Dzień Kredki .Słuchaliśmy piosenek,, rozwiązywaliśmy zagadki oraz wspólnie bawiliśmy się kolorowymi kredkami- segregowaliśmy wg koloru, układaliśmy od największej do najmniejszej z…
Czytaj więcej
Skip to content