Dzień Kota w grupie Biedronek

17 lutego 2023

17 luty to Światowy Dzień Kota – kolejne nietypowe święto obchodzone w grupie „Biedronki”. Dzieci miały okazję usystematyzować swoją wiedzę na temat dokarmiania i pielęgnacji kotów, sprawdzić swój spryt i gibkość podczas pokonywania włóczkowych przeszkód, rywalizować przy precyzyjnym zwijaniu myszki a także karmić kociaki złowionymi rybami lub mlekiem. Na zakończenie wspólnie dorysowywaliśmy puchatą sierść czarnemu kocurowi z akompaniamentem muzyki. Światowy Dzień Kota upłynął więc w atmosferze uśmiechu i radości!

Powiązane wpisy

Uwrażliwianie dzieci na pomoc ptakom przez utworzenie dla nich nowych miejsc lęgowych.
Dzisiaj Słoneczka odwiedził Pan Grzesiu, z którym wspólnie złożyliśmy budkę lęgową dla naszych skrzydlatych przyjaciół z ogrodu. Ten wspaniały prezent otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa, taty…
Czytaj więcej
Dzień Żaby
Dziś był wyjątkowy dzień, gdyż obchodzony po raz pierwszy w przedszkolu Dzień Żaby w grupie IV Stokrotki. W tym dniu dominował kolor zielony. Podczas zajęć…
Czytaj więcej
Ogródek na parapecie u Kotków
Dzisiaj dzieci z grupy „Kotki” założyły w sali ogródek na parapecie. Do przygotowanych doniczek dzieci samodzielnie wsypywały ziemię, sadziły cebulki oraz siały nasiona. Nikt nie…
Czytaj więcej
Zielony Ogródek u Słoneczek
Grupa VI „Słoneczka” 17.03.2023r. Zielony ogródek. W tym tygodniu „Słoneczka” postanowiły zaprosić wiosnę do swojej sali, zakładając zielony ogródek. Przed przystąpieniem do pracy przypomnieliśmy warunki…
Czytaj więcej
Skip to content