Drzewko dla klimatu II miejsce w konkursie.

9 czerwca 2022

Konkurs na wykonanie pracy przestrzennej „Drzewo dla klimatu” zorganizował Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa, podczas kampanii edukacyjno-informacyjnej „I Małopolski Dzień dla Klimatu”. Realizowanej w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”. Głównym celem konkursu było budowanie świadomości potrzeby ochrony środowiska oraz konieczności podejmowania działań w tym zakresie. Uświadomienie dzieciom zachodzące zmiany klimatu i konieczność adaptacji do tych zmian oraz podkreślić wpływ drzew na ekosystem.

Nasze przedszkolaki z grupy III Słoneczka zdobyły: II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!

Powiązane wpisy

Dbamy o rośliny
Na zewnątrz upał, a my roślinom pomagamy i je zimną wodą podlewamy.
Czytaj więcej
Sukcesy naszych przedszkolaków
Pośród wielu pasji naszych Przedszkolaków największą popularnością cieszy się nauka tańca. Podążając za zainteresowaniem dzieci, Przedszkole wraz z Rodzicami nawiązało owocną współpracę z Panem Wojciechem…
Czytaj więcej
Już czas, pożegnania nadszedł czas….
Już czas, już czas odchodzimy, bo już szkoła woła nas, tak nam smutno się rozstawać, chcielibyśmy cofnąć czas, lecz musimy pożegnać was. 22 czerwca 2022…
Czytaj więcej
Pożegnanie Przedszkola – Biedronki
Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola dzieci prezentowały wiersze, piosenki opowiadające o życiu przedszkolaka oraz przyszłego ucznia, a także o wakacyjnych planach. Nie zapomniały też o prezentach…
Czytaj więcej