Dni Otwarte

8 marca 2024

W dniach 6 -7 marca  odbyły się w naszym przedszkolu dni otwarte. Pierwszego dnia dzieci w towarzystwie rodziców uczestniczyły w zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz przy zabawach muzyce. Drugiego dnia odbyły się zabawy o charakterze sportowym oraz zabawy plastyczne. Nowi przedszkolacy mieli możliwość uczestniczenia w zabawach swobodnych w kącikach zainteresowań, podczas, których mieli okazję wspólnego poznania. Rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz uzyskania porad, wskazówek, które ułatwiłyby start ich dzieciom w przedszkolu. Mamy nadzieję, że dni otwarte przyczyniły się do oswojenia z nowym miejscem aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content