Witajcie Przyjaciele Misia Matysia!

19 czerwca 2020

W tym nietypowym roku szkolnym, z powodu koronawirusa, przyszła pora pożegnania. Dziękuję wszystkim dzieciom, które brały udział w zajęciach KLUBU MATEMTYCZNEGO. Mam nadzieję, że w Waszej  pamięci zostaną nasze wspólne zajęcia, zabawy, zawody, a może podczas wakacji wykorzystacie gry, których nauczyliśmy się na zajęciach. Razem  z Misiem Matysiem przygotowałam dla Was pamiątkowe DYPLOMY i drobne UPOMINKI, które wręczą Wam, w naszym imieniu, Panie Nauczycielki podczas Uroczystości Pożegnania Przedszkola.

 Życzymy Wam słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji   oraz wielu sukcesów w szkole

p. Grażyna i Miś Matyś.

Powiązane wpisy

Legendy polskie
Poznajemy Legendy polskie, tworzymy teatrzyk kukiełkowy “O Lechu, Czechu i Rusie.”
Czytaj więcej
Wiatraczki
Wiatraczki – ćwiczenia oddechowe
Czytaj więcej
Gdzie jesteś wiosno!!!
Gdzie jesteś wiosno!!!
Czytaj więcej
Ja i moje zęby
Ja i moje zęby – jesteśmy uczestnikami Klubu Wiewiórka.
Czytaj więcej
Mała kuchareczka
Grupa I Stokrotki – Mała kuchareczka – podstawowe nawyki żywieniowe zna. Mycie owoców, obieranie i zjadanie.  
Czytaj więcej
Miś polarny
Miś polarny.
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast