Rozpoczęcie zajęć w Klubie Matematycznym z Misiem Matysiem

22 października 2019

Dzisiaj rozpoczęliśmy zajęcia w Klubie Matematycznym. Dzieci  zapoznały się  z Misiem Matysiem, który będzie towarzyszył im w zabawach, poznały  zasady obowiązujące podczas zajęć w Klubie. Podczas zabawy z lustrem  rozpoznawały i nazywały części ciała , porównywały swój wygląd z z sylwetką misia, szukając podobieństw i różnic. Utrwaliły znajomość adresu przedszkola i swoich własnych, a Miś przypomniał wszystkim w jakich okolicznościach można podawać takie informacje.

Powiązane wpisy

Legendy polskie
Poznajemy Legendy polskie, tworzymy teatrzyk kukiełkowy “O Lechu, Czechu i Rusie.”
Czytaj więcej
Wiatraczki
Wiatraczki – ćwiczenia oddechowe
Czytaj więcej
Gdzie jesteś wiosno!!!
Gdzie jesteś wiosno!!!
Czytaj więcej
Ja i moje zęby
Ja i moje zęby – jesteśmy uczestnikami Klubu Wiewiórka.
Czytaj więcej
Mała kuchareczka
Grupa I Stokrotki – Mała kuchareczka – podstawowe nawyki żywieniowe zna. Mycie owoców, obieranie i zjadanie.  
Czytaj więcej
Miś polarny
Miś polarny.
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast