Kochamy Cię św. Mikołaju

6 grudnia 2021
Jak dobrze  wszyscy wiecie, Święty Mikołaj 6 grudnia chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie by każdemu dziecku przynieś prezent. W tym roku pod osłoną nocy odwiedził nasze przedszkole i zostawił dla  wszystkich grzecznych przedszkolaków piękne prezenty, oraz piękny list, który odczytała Nam pani dyrektor. A kiedy już podarki i list zostawił, wrócił do nieba uśmiechnięty. Dziękujemy Ci bardzo św. Mikołaju…….

Powiązane wpisy

Jedzie pociąg …..
Do  ogrodu czternastki  lokomotywa przyjechała, więc wsiadajcie i  ruszajcie wszyscy śmiało. W pociągu naszych marzeń będzie  pełno przygód i dziwnych zdarzeń. Jedziemy, jedziemy  w stronę…
Czytaj więcej
Sukcesy naszych przedszkolaków
Pośród wielu pasji naszych Przedszkolaków największą popularnością cieszy się nauka tańca. Podążając za zainteresowaniem dzieci, Przedszkole wraz z Rodzicami nawiązało owocną współpracę z Panem Wojciechem…
Czytaj więcej
Już czas, pożegnania nadszedł czas….
Już czas, już czas odchodzimy, bo już szkoła woła nas, tak nam smutno się rozstawać, chcielibyśmy cofnąć czas, lecz musimy pożegnać was. 22 czerwca 2022…
Czytaj więcej
Pożegnanie Przedszkola – Biedronki
Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola dzieci prezentowały wiersze, piosenki opowiadające o życiu przedszkolaka oraz przyszłego ucznia, a także o wakacyjnych planach. Nie zapomniały też o prezentach…
Czytaj więcej