Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć !!!

17 listopada 2023

Mycie zębów u dzieci w przedszkolu to ważny element dnia przedszkolnego.  Biedronki bardzo chętnie  podejmują się tej czynności, wiedzą bowiem, jak ważna jest higiena, dbanie o czystość i zdrowie naszych zębów.

 Mycie zębów u dzieci w przedszkolu to ważny element dnia przedszkolnego. Biedronki bardzo chętnie podejmują się tej czynności, wiedzą bowiem, jak ważna jest higiena i dbanie o czystość i zdrowie naszych zębów. Mycie zębów u dzieci w przedszkolu to ważny element dnia przedszkolnego. Biedronki bardzo chętnie podejmują się tej czynności, wiedzą bowiem, jak ważna jest higiena i dbanie o czystość i zdrowie naszych zębów. Mycie zębów u dzieci w przedszkolu to ważny element dnia przedszkolnego. Biedronki bardzo chętnie podejmują się tej czynności, wiedzą bowiem, jak ważna jest higiena i dbanie o czystość i zdrowie naszych zębów.

Powiązane wpisy

Kolorowe bębenki
Kolorowe bębenki – praca plastyczna. Wesoły, kolorowy bębenek to świetna zabawka, która wzbudza w dziecku zainteresowanie muzyką. Idealna dla małych rączek do wygrywania pierwszych rytmów.…
Czytaj więcej
Kwitnące drzewo – zabawa sensoplastyczna
Kwitnące drzewo – zabawa sensoplastyczna.  Malowanie palcami to nie tylko dobra zabawa dla dzieci, ale także sposób na pobudzanie ekspresji twórczej oraz kreatywnego myślenia dziecka. Co…
Czytaj więcej
Koty – praca plastyczna
Koty – praca plastyczna. Ćwiczenie spostrzegawczości oraz doskonalenie sprawności manualnej. 
Czytaj więcej
Urodziny Mai
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętowała Maja – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i samych radosnych dni !!!!! 
Czytaj więcej
Wielkanocny baranek
Wielkanocny baranek – praca plastyczna.
Czytaj więcej
Wiosenne bazie
Wiosenne bazie – praca plastyczna.
Czytaj więcej
Skip to content