Zajęcia Otwarte w grupie Stokrotek

22 listopada 2023

Dnia 22.11 w grupie V ,, Stokrotki „odbyły się Zajęcia otwarte dla rodziców ,,Świat emocji przedszkolaków „.Dzieci odkrywały emocje – wyrażały swoje uczucia w formie plastycznej, muzycznej i teatralnej. Uczestniczyły w zabawach wspomagających rozwój emocjonalno-społeczny: ,,Jestem radosny- jestem zły”, ,,Memory”, ,, Kapelusz”. Poznały zabawy na oswojenie złości: ,,Policz do 10″, ,,Balon Złośnik”, tańczyły z bibułą i ćwiczyły z ,,Misiem Pomocnikiem”. Wysłuchały bajki terapeutycznej ,, O uśmiechu” oraz wykonały wspólną pracę plastyczną ,,Śmieszna Baba Jaga”.

Powiązane wpisy

Bezpieczne wakacje
Drogi Rodzicu !!!!!!! PAMIĘTAJ !!! Zakładaj swojemu dziecku czapkę.  Niech Twoje dziecko piję dużo wody. Chroń go przed słońcem – smaruj go kremem z filtrem.…
Czytaj więcej
Pożegnanie Starszaków – grupa V
20 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pożegnanie Starszaków z grupy V ,,Stokrotki „. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, podczas której pożegnały się…
Czytaj więcej
Pożegnanie Przedszkola – Słoneczka
„A kiedy czerwiec ,jak woda płynie, na dworze lata nadchodzi dzień. Dla wszystkich chłopców i dla dziewczynek przedszkole właśnie kończy się.” Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola…
Czytaj więcej
Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Skip to content