Zabawy przygotowujące do nauki czytania i pisania

30 listopada 2023

Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej, wykorzystanie klasera z literami. Kształcenie umiejętności analizy i syntezy wzrokowo-słuchowej. Przypomnienie i utrwalenie poznanych liter.

• Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej • Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej • Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej

• Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej • Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej • Doskonalenie umiejętności przygotowujących do nauki czytania i pisania – układanie wyrazów z rozsypanki literowej

Powiązane wpisy

Urodziny Mai
Swoje 7 urodziny wraz z koleżankami i kolegami z grupy obchodziła Maja. Życzymy jej dużo radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Czytaj więcej
Urodziny Oli
Dzisiaj śpiewaliśmy 100 lat Oli Dz. Tak na prawdę Ola swoje urodziny obchodzi na wakacjach, ale chciała z koleżanki i kolegów z przedszkola poczęstować słodkościami.…
Czytaj więcej
Urodziny Zosi
Dnia 4.06.24 świętowaliśmy z Zosią jej 7 urodziny. Życzymy jej zdrowia, szczęścia i powodzenia w szkole. Wszystkiego najlepszego!              …
Czytaj więcej
Olek i Antek
Kolejnymi sukcesami chwalili się nasi przedszkolacy – Olek i Antek. Chłopcy zdobywają sukcesy w piłce nożnej, czyżby rosły nowe gwiazdy footballu? Trzymamy za nich kciuki…
Czytaj więcej
Doskonalimy technikę czytania
Doskonalimy naukę czytania – starszaki z grupy „Stokrotki” ćwiczą umiejętności przygotowujące je do podjęcia nauki w szkole. Bardzo dobrze sobie radzą, a rywalizacja – kto…
Czytaj więcej
Urodziny Antosia
Dziś Antoś wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy V obchodził swoje 7 urodziny. Życzymy mu wszystkiego co najlepsze oraz spełnienia marzeń.      
Czytaj więcej
Skip to content