Wizyta w Szkole Podstawowej Nr 18 w Tarnowie

18 stycznia 2024

18.01.24r. dzieci sześcioletnie z grupy Słoneczka oraz Stokrotki udały się na Dni Otwarte do Szkoły Podstawowej nr 18. Po przybyciu zwiedzaliśmy budynek szkoły: bibliotekę, świetlicę szkolną, nową salę sportową a także korytarze i klasy. W sali gimnastycznej czekały na najmłodszych niespodzianki: od zawodów mini hokeja,  zabawy przy muzyce z uczniami klas starszych po pokaz grupy akrobatycznej. Przyglądaliśmy się bacznie w klasach starszym kolegom, którzy mieli akurat kółko szachowe, a także klasie drugiej, w której odbywała się próba jasełek. Wspaniały pokaz tańca dały nam dzieci z klas pierwszych wraz z panią od muzyki, która skutecznie zachęciła wszystkich do wygibasów. Po tylu emocjach czekał na dzieci słodki poczęstunek i krótkie spotkanie z Panią Vice Dyrektor. Zadowoleni, pełni wrażeń i jeszcze bardziej zafascynowani szkołą, z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola.

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content