Spacer po Tarnowie

4 kwietnia 2024
Dzieci stoją przed Pomnikiem Króla Władysława Łokietka .

Po zakończonym Marszu  z okazji Dina Świadomości Autyzmu, wybraliśmy się na spacer  po Tarnowie.  Na trasie naszej wycieczki znalazły się: Plac Rybny, Bima, Rynek z Ratuszem, zabytkowe kamienice przy Rynku i Zakątek Króla Łokietka. Przy okazji znaleźliśmy 2 figurki Maszkaronów, stanowiących najnowszą atrakcję turystyczną naszego miasta. Zachęcamy Rodziców, aby wspólnie z dziećmi poszukali kolejnych 12. figurek, które ukryły się w różnych zakamarkach Tarnowa. Życzymy udanych poszukiwań !!!

Dzieci ogladają Baszę, element murów obronnych dawnego miasta. Dzieci stoją przed Kamienicą po Słoniem znajdujaca sie przy Rynku. Dzieci siedzą na ławkach przez Ratuszem.

Dzieci stoją przed Pomnikiem Króla Władysława Łokietka . W Zakątku Króla Łokietka dzieci znalazły Maszkarona z dzwoneczkami. Przed wejściem do Letniego Amfiteatru dzieci zocbaczyły Maszkarona z gwiazdą.

Powiązane wpisy

Marchewkowe wyzwanie
                                                 …
Czytaj więcej
Mała kuchareczka zna podstawowe nawyki żywieniowe
We współczesnym świecie pojawia się konieczność pokazania dzieciom pozytywnych wzorców zachowań i kształtowania u nich prawidłowych postaw prozdrowotnych. Dzieci z grupy ,,Stokrotki” odwiedziły przedszkolną kuchnię.…
Czytaj więcej
Warsztaty pod tytułem Equinox
Dnia 8.05.2024r. grupa V Stokrotki  odwiedziła Biuro Wystaw Artystycznych mieszczące się w Parku Strzeleckim w Tarnowie. Dzieci uczestniczyły w Warsztatach wokół wystawy Kingi  Nowak pod…
Czytaj więcej
Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni
Dnia 6 maja starszaki z naszego przedszkola z grupy ,,Stokrotki” pojechały na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni.  Odbyły pobyt edukacyjny pt. ,,Królestwo Skarbnika”, podczas…
Czytaj więcej
Dzień Tańca
W poniedziałek 29 kwietnia obchodziliśmy Miedzynarodowy Dzień Tańca. Dla dzieci w wieku przedszkolnym taniec jest formą aktywności przejawiającej się w określonej formie ruchowej oraz sposobem…
Czytaj więcej
URODZINY KSAWEREGO
Dzisiaj swoje 7 urodziny obchodził Ksawery. Były tańce, śpiewy i słodki poczęstunek od solenizanta. Życzymy dużo zdrowia, uśmiechu  i 100 lat życia!
Czytaj więcej
Skip to content