Pożegnanie Przedszkola – Słoneczka

19 czerwca 2024

„A kiedy czerwiec ,jak woda płynie, na dworze lata nadchodzi dzień. Dla wszystkich chłopców i dla dziewczynek przedszkole właśnie kończy się.”

Podczas uroczystości Pożegnania Przedszkola dzieci wystąpiły w przedstawieniu „Podróż na słoneczną wyspę”, które zobrazowało czas pobytu dzieci w przedszkolu, ich marzenia o wspaniałych wakacjach i  radość z powodu rozpoczęcia wielkiej szkolnej przygody. Uroczystość zakończyła się wręczeniem dzieciom Dyplomów i Nagród. Rodzicom wręczone zostały Podziękowania za wieloletnia współpracę z przedszkolem. Nauczycielkom serdecznie podziękowano za pracę z dziećmi. Następnie wszyscy Goście , Pani Dyrektor , Nauczycielki oraz dzieci zaproszeni zostali na poczęstunek przygotowany w ogrodzie. Rodzicom DZIĘKUJEMY! za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a  wszystkim życzymy SŁONECZNYCH, UDANYCH WAKACJI !!!

Powiązane wpisy

Bezpieczne wakacje
Drogi Rodzicu !!!!!!! PAMIĘTAJ !!! Zakładaj swojemu dziecku czapkę.  Niech Twoje dziecko piję dużo wody. Chroń go przed słońcem – smaruj go kremem z filtrem.…
Czytaj więcej
Pożegnanie Starszaków – grupa V
20 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pożegnanie Starszaków z grupy V ,,Stokrotki „. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, podczas której pożegnały się…
Czytaj więcej
Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Skip to content