Piknik Rodzinny

8 czerwca 2024

Ależ to był wesoły dzień 🥰 !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny 🎈🥳🎉🎈. Rozpoczęliśmy wspólną zabawą 😊 następnie wraz z rodzicami świętowaliśmy zaległy Dzień Mamy 🙋♀️, Dzień Dziecka 🧒👧 oraz przyszły Dzień Taty 🧔‍♂️. Były ulubione przez dzieci dmuchane zamki, konkurencje sportowe, kąciki tematyczne 🎨🖌️, smakowite ciasta 🧁🍰, pyszna kawa ☕️ oraz kiełbaski. Odbyła się wystawa zdjęć i rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego 📷. Rodzice, którzy przygotowali pyszne ciasta 🍪🍰 brali udział w losowaniu „Srebrnej blachy”, która trafiła do mamy Kubusia z  grupy III. Przedszkolaki wystąpiły przed zebraną publicznością wywołując wzruszenie i radość ♥️. Rodzice nie byli dłużni i mieli dla dzieci niespodziankę. Zaprezentowali lubiany przez dzieci wiersz „Na straganie”🥕🧅🫛🥬 Jana Brzechwy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku !!! A dzieciom i ich rodzinom za wspólną zabawę !!! 🥰

Powiązane wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Kotki na Światowym Dniu Ochrony Środowiska – Happening „Worki sztuki dla środowiska”
Dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w Happeningu „Worki sztuki dla środowiska” zorganizowanego w naszym mieście z okazji Dnia Ochrony Środowiska, który obchodzony jest…
Czytaj więcej
Tarnowska Nagroda Filmowa
3.06.2024 gr. I Żabki i II Motylki wybrały się do kina Marzenie. W ramach 38 Tarnowskiej Nagrody Filmowej oglądnęliśmy bajki konkursowe „Bańka Fruwańka”, „Szmatkowe królestwo…
Czytaj więcej
Wycieczka Żabek do Straży Pożarnej
24 maja 2024 r. dzieci z grupy I Żabki wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej. Maluszki dowiedziały  się na czym polega  praca strażaka.…
Czytaj więcej
Skip to content