Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu….

18 stycznia 2023

W dniu 18.01.2023 r. odbył się naszym Przedszkolu XI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS  KOLĘD  I PASTORAŁEK „Śpiewajcie i grajcie Mu…” Wszystkich przybyłych gości witała  grupa kolędnicza tj. Karolina, Kinga Leon oraz Bartosz z grupy V. Konkurs otworzyła grupa VI integracyjna utworem „W drodze do stajenki”   Muzycznej Kurtyny. Występ przygotowała Pani Karolina Krasoń Bradło oraz Beata Słowik. Losowaliśmy kolejność występów a Jury oceniało wykonania wszystkich grup wyznaczając punktację.  Przedstawiamy wszystkich uczestników naszej uroczystości:
Przedszkole nr 1  z Oddziałami Integracyjnymi  Kolęda „Skrzypi Wóź, wielki mróz ”   grupa dzieci sześcioletnich – przygotowana przez Panią Ewę Pisarską
Przedszkole nr 5 Michalina, Nadia, Ania, Jaś oraz Łucja grupa cudownych sześciolatków, którzy zaprezentowali utwór „Do stajenki” Adama Szafrańca. Grupę przygotowała Pani Anna Turaj
Przedszkole nr 14 Gospodarze dzisiejszego spotkania. Grupa dzieci sześcioletnich. Amelia, Milena, Oliwia, Ada oraz Natalia w utworze „Grajmy Panu” . Grupę przygotowała Pani Bernadeta Uszko
Przedszkole nr 17 Przedszkolaki pod batutą Pani Marii Ostrowskiej. Grupa dzieci 5-6 letnich tj. Maksymilian, Paulinka, Maliwnka i Ada w utworze „Pastuszek Bosy”
Przedszkole nr 26„Kołysanka dla dzieciątka” to tytuł utworu Baśniowej Kapeli. Utwór wykonywała solistka Marysia z przedszkola nr 26. Marysię przygotowała Pani Martyna Marciniec.
Przedszkole nr 27Grupa dzieci 5-6 letnich z Przedszkola nr 27 – po raz pierwszy na naszym konkursie. Wiktoria, Ola, Weronika , Jacek i Miłosz w utworze „Małe Aniołki – Bartosza Szułakiewicza . Grupę przygotowały Panie Joanna Kłósek oraz Ewa Zych
Przedszkole nr 34 Julia, Zofia, Karolina oraz Michał  oraz instrument w utworze Rafała Huszno „Gwiazdo Leć”. Grupę przygotowała Pani Marta Kubis
Po części konkursowej mieliśmy przyjemność wysłuchać Igor Kotryza -czterolatka  z grupy II naszego przedszkola w utworze „Była noc”.  Igora przygotowały Panie Aldona Ptak oraz Agata Skrobiś. Po smakowitym poczęstunku wszyscy razem kolędowaliśmy i tańczyliśmy razem. Nagrodą dla dzieci były występ wszystkich Pań w utworze „Oj maluśki, maluśki” za który punktację przyznawały dzieci : ) Jury uznało jednogłośnie, że wszystkie przedszkola otrzymują miejsce I, za które otrzymały upominki, dyplomy, książkę oraz pamiątkowego Anioła 11-tej edycji konkursu…

 

 

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content