Finał Projektu Ludwiś w edukAcji

30 maja 2023

Już powili kończymy naszą przygodę, którą mieliśmy okazje przeżyć wraz z Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie w ramach projektu „Ludwiś w eduAkcji”. Przez cały miesiąc poznawaliśmy nowe techniki plastyczne, tworzyliśmy wspólnie plakat oraz elementy choreografii na warsztatach plastycznych. Jesteśmy jeszcze bardziej rozśpiewani, poznaliśmy nowe piosenki i układy taneczne, stworzyliśmy nietuzinkowe instrumenty muzyczne na warsztatach muzycznych.  W ramach warsztatów aktorskich ćwiczyliśmy dykcję, doskonaliliśmy ruch sceniczny, odgrywaliśmy rożnego rodzaju scenki a co najważniejsze przygotowywaliśmy się do pokazu finałowego !!! Serdecznie zapraszamy do Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie w  piątek 2 czerwca 2023 r na FINAŁ !!! Przedszkolaki na scenie !!! Wejściówki można odebrać u nauczycielek w grupie !!! Serdecznie zapraszamy ❤️

Powiązane wpisy

Słoneczka zdobyły II miejsce w konkursie plastycznym
Grupa VI Słoneczka brała udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Każdy przedszkolak wie, jak chronić powietrze” zorganizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa /Wydział Ochrony Środowiska/. Celem…
Czytaj więcej
Spektakl „Pinokio” – gr. I, II, IV, V
W minionym tygodniu cztery grupy wybrały się do tarnowskiego teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały przygody drewnianego chłopca.   
Czytaj więcej
Posprzątajmy razem Tarnów – grupa VI
Dzieci z gr. VI „Słoneczka” reprezentowały przedszkole w podsumowaniu Akcji Ekologicznych „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW„, zorganizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Tarnowa.  Podczas spotkania, które odbyło się…
Czytaj więcej
Podziękowanie
Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego               i wspólnie stworzyli atmosferę zabawy. Dziękujemy za poświęcony czas…
Czytaj więcej
Piknik Rodzinny
Ależ to był wesoły dzień !!! W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny . Rozpoczęliśmy wspólną zabawą następnie wraz z rodzicami…
Czytaj więcej
Kotki z grupy IV na XVI Rajdzie Przedszkolaka
Dzisiaj dzieci z grupy IV Kotki wzięły udział w XVI Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze Oddział „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie oraz Koło…
Czytaj więcej
Skip to content