Bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

5 października 2022

Przegoń cienie, Przegoń blaski Bądź bezpieczny – Noś odblaski” W dniu 05.10.2022 grupa VI uczestniczyła w festynie zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie odbywającym się w Parku Strzeleckim. Tematyką festynu było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczestniczyliśmy w grach, zabawach, konkurencjach dotyczących bezpieczeństwa. Gośćmi festynu była policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Mogliśmy zobaczyć wnętrze radiowozu policji, straży pożarnej , karetki oraz zapoznać się z ich wyposażeniem. Wzięliśmy również udział w konkursie plastycznym na znak drogowy wykonany przez dzieci, który zaprezentowałyśmy podczas wspólnej zabawy. Otrzymaliśmy nagrody oraz elementy odblaskowe. Udział w festynie dostarczył Nam mnóstwo radości jak również poszerzył naszą wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Powiązane wpisy

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU
2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Autyzm to odmienny od typowego sposób rozwoju człowieka, objawiający się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywania relacji, wyrażania emocji,…
Czytaj więcej
JESTEŚMY RAZEM – WSPIERAMY
30 marca (czwartek) dzieci z grupy II i VI uczestniczyły w pochodzie z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu pod hasłem ,,Jesteśmy razem – wspieramy”. Pochód…
Czytaj więcej
Pisankowy Desant
30 marca 2023 r. grupa V Żabki wzięła udział w Akcji Pisankowy Desant.2023. W samo południe wraz z dziećmi z innych przedszkoli  Tarnowa  dekorowały drzewka…
Czytaj więcej
Skąd się biorą produkty ekologiczne Biedronki już wiedzą
 W dniu 29.03.2023 r.  w grupie III Biedronki realizowano  Ogólnopolski Program Edukacyjny „Skąd się biorą produkty ekologiczne?”.  Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały film edukacyjny i poznawały…
Czytaj więcej
Budka lęgowa – Żabki
Powroty ptaków – konstruujemy i wieszamy budkę lęgową dla szpaków – dziękujemy p .Grzegorzowi za pomoc.
Czytaj więcej
Skip to content