Dzieci z grupy Żabki poznając środki lokomocji, którymi można podróżować w czasie wakacji wybrały się na wycieczkę na Dworzec Kolejowy. Obserwując przyjazdy i odjazdy pociągów podzieliły je na osobowe i towarowe, pod względem szybkości jazdy- normalne, przyspieszone, pośpieszne, pendolino. Przeliczając wagony pociągów porównywały ich długość. Poznały również zasady bezpiecznego i kulturalnego korzystania z kolei.
26 czerwca 2026





