Wycieczka na targ.

17 września 2021
Wycieczka na targ.

Dzisiaj wybraliśmy się na Plac Targowy zwany “Małym Burkiem”. Na straganach oglądaliśmy dorodne owoce i warzywa. Przy okazji uczyliśmy się robić zakupy. Kupiliśmy kalarepkę, kolorowe mini dynie i papryczkę. W prezencie od jednego  sprzedawcy dostaliśmy gruszki. Na zakończenie obserwowaliśmy sposób ważenia produktów na wadze szalkowej.

Wycieczka na targ. Wycieczkan na targ. Wycieczka na targ.

Powiązane wpisy

Szukamy złotej polskiej jesieni w parku.
Podczas wycieczki do parku szukaliśmy śladów “złotej polskiej jesieni”. Udało się nam zobaczyć pięknie wybarwione kolorami jesieni drzewa, nazbieraliśmy też trochę kasztanów. Przy okazji dowiedzieliśmy…
Czytaj więcej
Złote drzewo życzeń.
Dzisiaj wybraliśmy się do Kina Marzenie na film pt. “O czym marzą zwierzęta?”, z którego dowiedzieliśmy się, jakim zagrożeniem dla świata zwierząt i roślin mogą…
Czytaj więcej
Surówka z jabłek i marchewki.
Ach! Cóż to za czary! Grupa BIEDRONKI zamieniła się w kucharzy i samodzielnie przygotowała surówkę z jabłek i  marchewek, przyniesionych przez dzieci.  Pracy było dużo,…
Czytaj więcej
Biedronki na wycieczkę na skrzyżowanie.
Przed wycieczką na skrzyżowanie przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i przejścia przez ulicę. Na wycieczce obserwowaliśmy ruch samochodów i pieszych, rozpoznawaliśmy  znaki…
Czytaj więcej
Wakacyjny pociąg.
Rysujemy pocztówki z wakacji i robimy “Wakacyjny pociąg.
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast