Z wizytą w kuchni

6 marca 2023

„Biedronki” udały się z wizytą do przedszkolnej kuchni. Powitały nas panie: Lucynka, Agnieszka i Ewelinka, które przygotowują smaczne i zdrowe posiłki dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci dowiedziały się na czym polega  praca kucharek, jakich zasad bezpieczeństwa i higieny należy przestrzegać w pracy. Pani Lucynka oprowadziła nas po kuchennych pomieszczeniach, pokazała sprzęty potrzebne do gotowania. Przedszkolne garnki czy patelnie okazały się o wiele większe niż te w domu.  Na zakończenie dzieci pięknie podziękowały za wszystkie zdrowe posiłki, które panie kucharki przygotowują dla nich codziennie.

Z wizytą w kuchni Z wizytą w kuchni Z wizytą w kuchni

Powiązane wpisy

Urodziny Kuby
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Kuba – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń !!!
Czytaj więcej
Bazie – praca plastyczna
Bazie – praca plastyczna. Rozwijanie sprawności manualnej. 
Czytaj więcej
Urodziny Lenki
Dziś swoje urodziny  świętowała Lena- życzmy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Urodziny Wiktora
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Wiktor. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienie marzeń!!!!!
Czytaj więcej
Nakrywamy do stołu
„Nakrywamy do stołu” – zabawa dydaktyczna – nabywanie praktycznej umiejętności prawidłowego i estetycznego układania zastawy stołowej. Zabawa matematyczna – klasyfikowanie wg koloru, kształtu zastawy stołowej. 
Czytaj więcej
Urodziny Dominka
Dziś w przedszkolu swoje urodziny wspólnie z kolegami i koleżanką oraz paniami świętował Dominik. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnianie marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Skip to content