Woda to życie.

18 listopada 2022

W tym tygodniu podczas realizacji tematu „Woda to życie” robiliśmy doświadczenia z wodą, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. „ Co pływa, co tonie?”, „Trzy stany wody – płynny, gazowy i ciekły”, „Wulkan”. Dzieci obejrzały również film „Przygoda kropelki” o obiegu wody w przyrodzie, a na koniec wysnuły wniosek, że wszyscy musimy oszczędzać wodę i rozsądnie z niej korzystać.

Woda to życie. Woda to życie. Woda to życie.

Woda to życie. Woda to życie. Woda to życie. Woda to życie.

Powiązane wpisy

Urodziny Nazara
Dzisiaj swoje 5 urodziny świętował Nazar – życzymy spełnienia wszystkich marzeń!!!              
Czytaj więcej
Woda – doświadczenie.
Nasze ostatnie doświadczenie z „przechodzeniem” kolorowej wody przygotowaliśmy w piątek i zostawiliśmy na kilka dni. Nalaliśmy wody do pierwszej, trzeciej i piątej szklanki, a do…
Czytaj więcej
Robimy pyszne kanapeczki
Realizując temat „Dbamy o zdrowie” w dniu dzisiejszym komponowaliśmy „zdrowe” kanapki, które nam bardzo smakowały. Każde dziecko samo smarowało sobie chleb masłem lub serkiem, a…
Czytaj więcej
Kodowanie na dywanie.
Kodowanie na dywanie.          
Czytaj więcej
Kącik patriotyczny.
Gromadzenie ilustracji, książek poświęconych naszemu kraju – tworzenie wystawy w kąciku patriotycznym. Kształtowanie poczucia przynależności narodowej oraz postawy patriotycznej. Udział w uroczystości z okazji 11…
Czytaj więcej
Skip to content