Wiosenko, wiosenko Witaj Nam!!!

21 marca 2023

Wiosno, wiosenko witaj nam – powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci poznawały i kultywowały ludowe tradycje związane z pożegnaniem zimy i nadejściem wiosny, utrwalały wiadomości na temat zwiastunów wiosny.

Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki. Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki. Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki.

Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki.  Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki. Wiosno, wiosenko witaj nam - powitanie wiosny w grupie IV Stokrotki.

Powiązane wpisy

Dmuchawce
Dmuchawce- ćwiczenia oddechowe podczas spaceru, dmuchanie na kwiaty            
Czytaj więcej
Zabawa pacynkami
Zabawy w kąciku teatralnym z wykorzystaniem pacynek.
Czytaj więcej
Książeczka – zabawka
Tworzenie historyjki obrazkowej do bajki. Kolorowanie, wycinanie obrazków, układanie i przyklejanie w odpowiedniej kolejności. Zabawy harmonijkowymi labiryntami.
Czytaj więcej
W krainie Chlopopotamii
Dmuchanie przez słomkę rozprowadzając farbę. Zabawa kolorami, które mieszamy i pozwalamy im łączyć się podczas dmuchania.                  …
Czytaj więcej
Zabawy matematyczne
Zabawy matematyczne – Wiosenny obrazek.    
Czytaj więcej
Skip to content