Walentynki u Słoneczek

14 lutego 2023

Walentynki to nie tylko święto zakochanych, to również czas kiedy w szczególny sposób okazujemy sobie przyjaźń oraz same miłe i ciepłe uczucia. Symbolem Walentynek jest oczywiście czerwone serce, które w tym dniu towarzyszyło nam na każdym kroku: były serduszkowe zajęcia plastyczne, konkurencje i tańce przy muzyce, zabawy z balonami. Dzieci poznały tradycję Walentynek i rozmawiały o tym, jak można okazywać swoim bliskim szczęście i miłość. Na  zakończenie uczciliśmy ten dzień  słodkim poczęstunkiem.

Walentynki u Słoneczek Walentynki u Słoneczek Walentynki u Słoneczek

                     Walentynki u Słoneczek Walentynki u Słoneczek Walentynki u Słoneczek

Powiązane wpisy

Przebiśniegi i tęczowa chmurka
Praca plastyczna „Przebiśniegi i tęczowa chmurka” – rozwijanie sprawności manualnej.                              …
Czytaj więcej
Urodziny Anastazji
Dzisiaj swoje 6 urodziny świętowała Anastazja – życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu!                    …
Czytaj więcej
Maraton Lego
Układanie klocków Lego pobudza kreatywność i wyobraźnię każdego dziecka.  Budując według określonego wzoru, dzieci uczą się cierpliwości, trenują koncentrację i rozwiązują problemy, a także rozwijają…
Czytaj więcej
Dzień Kobiet u Słoneczek
8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy…
Czytaj więcej
Papuga
Praca plastyczna „Papuga” – rozwijanie sprawności manualnej.  
Czytaj więcej
Zwierzęta egzotyczne
Wzbogacenie wiadomości na temat  życia zwierząt egzotycznych. Utrwalenie nazw zwierząt, dzielenie na sylaby, wyznaczanie głoski w nagłosie, układanie zdań. Zabawa ruchowa „Zwierzęta dżungli i sawanny”  …
Czytaj więcej
Skip to content