Urodziny Sviatoslava

27 lutego 2023

Dziś w przedszkolu wspólnie z koleżankami i kolegami swoje urodziny świętował Sviatoslav – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo radości, zdrówka i spełnienie marzeń !!!!

Dziś w przedszkolu wspólnie z koleżankami i kolegami swoje urodziny świętował Sviatoslav - życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo radości, zdrówka i spełnienie marzeń !!!! Dziś w przedszkolu wspólnie z koleżankami i kolegami swoje urodziny świętował Sviatoslav - życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo radości, zdrówka i spełnienie marzeń !!!! Dziś w przedszkolu wspólnie z koleżankami i kolegami swoje urodziny świętował Sviatoslav - życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo radości, zdrówka i spełnienie marzeń !!!!

Powiązane wpisy

Urodziny Kuby
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Kuba – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń !!!
Czytaj więcej
Bazie – praca plastyczna
Bazie – praca plastyczna. Rozwijanie sprawności manualnej. 
Czytaj więcej
Urodziny Lenki
Dziś swoje urodziny  świętowała Lena- życzmy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Urodziny Wiktora
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Wiktor. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienie marzeń!!!!!
Czytaj więcej
Nakrywamy do stołu
„Nakrywamy do stołu” – zabawa dydaktyczna – nabywanie praktycznej umiejętności prawidłowego i estetycznego układania zastawy stołowej. Zabawa matematyczna – klasyfikowanie wg koloru, kształtu zastawy stołowej. 
Czytaj więcej
Urodziny Dominka
Dziś w przedszkolu swoje urodziny wspólnie z kolegami i koleżanką oraz paniami świętował Dominik. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnianie marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Skip to content