Ogródek na oknie u Biedronek

22 lutego 2023

 Zielony ogródek na oknie.  Mali ogrodnicy dowiedzieli się, czego potrzebują rośliny, aby rosnąć, jakie są etapy sadzenia roślin – w teorii i w praktyce.   Z  dużym zaangażowaniem posadzili cebulkę i posiali  nasionka  tymianku, czarnuszki.  Podjęte działania mają na celu poznanie otaczającego świata, kształtowanie odpowiednich umiejętności i rozbudzanie ciekawości przyrodniczej u przedszkolaków. Dzięki kącikowi dzieci poznają pory roku, walory estetyczne przyrody, a także kształtowana jest w nich opiekuńcza postawa wobec roślin i środowiska. 

Zielony ogródek na oknie Zielony ogródek na oknie Zielony ogródek na oknie

Powiązane wpisy

Urodziny Kuby
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Kuba – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń !!!
Czytaj więcej
Bazie – praca plastyczna
Bazie – praca plastyczna. Rozwijanie sprawności manualnej. 
Czytaj więcej
Urodziny Lenki
Dziś swoje urodziny  świętowała Lena- życzmy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Urodziny Wiktora
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Wiktor. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienie marzeń!!!!!
Czytaj więcej
Nakrywamy do stołu
„Nakrywamy do stołu” – zabawa dydaktyczna – nabywanie praktycznej umiejętności prawidłowego i estetycznego układania zastawy stołowej. Zabawa matematyczna – klasyfikowanie wg koloru, kształtu zastawy stołowej. 
Czytaj więcej
Urodziny Dominka
Dziś w przedszkolu swoje urodziny wspólnie z kolegami i koleżanką oraz paniami świętował Dominik. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnianie marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Skip to content