Herbatka dla Seniora

4 listopada 2022

🍂🍁🫖🍵🍂🍁Herbatka dla Seniora 🍂🍁🍵🫖🍂🍁 W piątek 4 listopada  przedszkolaki z gr. III „Biedronki” udały się z wizytą do Klubu Seniora „Złoty Wiek” w Tarnowie w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”. Podczas spotkania przedszkolaki radośnie prezentowały przygotowane piosenki i wierszyki. Dzieci z uwagą słuchały opowieści „przyszywanych” babć i dziadka o ich życiu, pracy jaką wykonywali jak i o tym jak funkcjonuje klub seniora. Było to bardzo miłe spotkanie, pełne radości i wzruszeń. Na koniec wręczyliśmy przyniesione przez dzieci herbatki aby umilały seniorom długie jesienne i zimowe wieczory.

Herbatka dla Seniora Herbatka dla Seniora Herbatka dla Seniora

Powiązane wpisy

Tor przeszkód
Dziś Biedronki pokonywały tor przeszkód. Bawiły się wspaniale. 
Czytaj więcej
Kubek, szczotka, pasta
Kubek, szczotka, pasta – ćwiczenie grafomotoryczne. 
Czytaj więcej
Zabawy przy muzyce z chustą animacyjną
Zabawy przy muzyce z chustą animacyjną, Ćwiczenia oddechowe, zabawy taneczne przy muzyce, gramy na nietypowych instrumentach. 
Czytaj więcej
Kolorowa Stonoga
Zabawa dydaktyczna Kolorowa stonoga. Kształtowanie pojęć matematycznych – aktywność matematyczna, rozwijanie umiejętności spostrzegania, obserwowania, uwagi poprzez porównywanie przedmiotów i dostrzeganie ich cech jakościowych, rozwijanie umiejętności…
Czytaj więcej
Dzień i noc – praca plastyczna.
Dzień i noc – praca plastyczna. Malowanie karek na kolor niebieski i czarny, kolorowanie słońca i księżyca, naklejanie gotowych elementów na kartkę. 
Czytaj więcej
Lubię się bawić
Lubię się bawić – zabawy swobodne niekierowane to bardzo ważny obszar aktywności w życiu każdego dziecka. Dzięki niej dziecko robi ogromny krok w swym rozwoju. W…
Czytaj więcej
Skip to content