Herbatka dla Seniora

4 listopada 2022

🍂🍁🫖🍵🍂🍁Herbatka dla Seniora 🍂🍁🍵🫖🍂🍁 W piątek 4 listopada  przedszkolaki z gr. III „Biedronki” udały się z wizytą do Klubu Seniora „Złoty Wiek” w Tarnowie w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”. Podczas spotkania przedszkolaki radośnie prezentowały przygotowane piosenki i wierszyki. Dzieci z uwagą słuchały opowieści „przyszywanych” babć i dziadka o ich życiu, pracy jaką wykonywali jak i o tym jak funkcjonuje klub seniora. Było to bardzo miłe spotkanie, pełne radości i wzruszeń. Na koniec wręczyliśmy przyniesione przez dzieci herbatki aby umilały seniorom długie jesienne i zimowe wieczory.

Herbatka dla Seniora Herbatka dla Seniora Herbatka dla Seniora

Powiązane wpisy

Urodziny Kuby
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Kuba – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń !!!
Czytaj więcej
Bazie – praca plastyczna
Bazie – praca plastyczna. Rozwijanie sprawności manualnej. 
Czytaj więcej
Urodziny Lenki
Dziś swoje urodziny  świętowała Lena- życzmy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Urodziny Wiktora
Dziś w przedszkolu swoje urodziny świętował Wiktor. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia i spełnienie marzeń!!!!!
Czytaj więcej
Nakrywamy do stołu
„Nakrywamy do stołu” – zabawa dydaktyczna – nabywanie praktycznej umiejętności prawidłowego i estetycznego układania zastawy stołowej. Zabawa matematyczna – klasyfikowanie wg koloru, kształtu zastawy stołowej. 
Czytaj więcej
Urodziny Dominka
Dziś w przedszkolu swoje urodziny wspólnie z kolegami i koleżanką oraz paniami świętował Dominik. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka i spełnianie marzeń !!!!!
Czytaj więcej
Skip to content